Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy érzelmesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy érzelmesebb, szeretgetősebb, de egyben szeximádó fiúhoz milyen lány illene?

Figyelt kérdés
Az a típusú srác vagyok, aki egyszerre szerelemre, szeretetre vágyó és egyszerre szeximádó, kicsit perverz típus. Számomra egy lány jellem sokkal fontosabb, mint a külseje, ezért is furcsáloom, hogy tudnak a fiúk nyalizni meg teperni a facebookon tök ismeretlen külsőre szép lányoknak, amikor még nem is ismerik őket. Engem nem tud elkábítani önmagában egy lány csak, mert szép, számomra fontosabb egy lány személyisége és én arra vágyom, hogy végre találjak egy lányt, aki külsőre és jellemre is elbűvöl. :)

2013. jan. 21. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te itt magad ellen beszélsz kicsit...


Amúgy meg a kérdésed egyetlen célja a privátok begyűjtése, szóval mindegy is.

2013. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Állj be a sorba, kedves, különleges #54324145123464
2013. jan. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
Szóval, előbb el akarsz kábulni a lány személyiségétől és csak utána akarod kikötözni az ágyhoz? :D
2013. jan. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

3: :DD szakadok.

nem értem én sem ezt az egész kérdést, önmagad fényezésével egybekötve. az én barátom is ilyen, ezért is jöttem össze vele. végre nem a tipikus felszednek dumával jöttek, hanem 1 hónapig csak randizgattunk, ismerkedtünk és volt ideje kialakulnia annak, aminek ki kellett.

mára meg már azt is tudom, hogy egy igazi szexisten az ágyban. szóval? (:

2013. jan. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén kis önbizalmú, amilyen te vagy, hiszen azt sem tudod milyen lány illik hozzád. Tanács: önismeret!
2013. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!