Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év feletti fiúk. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti fiúk. Mennyire fáj nektek, mikor ezy tizenéves pasi mar a sokadig csajal jár es szeretkezik, ti meg bármit is tesztek, nem vesznek férfiszámba a lányok? Létezi ilyen? Nem ekeserítő ez néha?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
állj a sarkadra, elvileg férfi vagy...
2013. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kb 30-35 elutasitas utan? Nekem ez nem megy.
2013. jún. 17. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem másokkal kell foglalkozni hanem magaddal.

Most az a 16-18 éves srác mivel több,hogy dugott már 4-5 csajjal?

Attól még lehet egy buta kis senki!

2013. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem kell sertegetni, konnyen beszel az, aki sikeres a masik nemnrl.
2013. jún. 17. 13:54
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Bár a legtöbb lány nem tudja, de a férfiaknak is vannak érzéseik. A legtöbben azért nem dugnak, noha volna rá lehetőség, mert olyan valakivel szeretnék először, akit szeretnek és ő viszont szereti őket. Kicsit nyálas, de én is ezért nem csináltam még. És szerintem sokan vannak még így.
2013. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mindenkinek vannak elutasításai.. na és? ez az élet.. üdv
2013. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Nem kell sertegetni, konnyen beszel az, aki sikeres a masik nemnrl.



Nem sértegetlek,de nekem is volt elutasításom,nem is egy.Azzal a különbséggel hogy én nem nyavajogtam,hanem mentme tovább és hajkurásztam a csajokat addig amíg össze nem jött:D

Ennyi,nekem is volt jó pár elutasításom,csak én nyavajgás helyett tettem azért hogy valami legyen is...

2013. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha valóban 30-35 elutasításban volt részed akkor valamit nagyon rosszul csinálsz,nem adsz magadra,nem úgy viselkedsz ahogy kellene szemtől szembe.Ha sugárzod a bénázást és a határozatlanságot sőt a depit akkor ez így marad.
2013. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok, és nem volt csak (?) 4 barátnőm eddig. Abból az egyik 7 évig, egy másik 3 évig a többi kb 6 hónap. Aki 3 évig volt, ő a menyasszonyom lett (azaz már nem barátnő) tehát a jelenlegi :) pont leszartam azt mindig kinek hány csaja volt egy egy hónapban, évben. Boldog voltam azzal az egyel, ahogy most is persze. Más nem érdekelt/érdekel.
2013. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
eleve nem 10 éves fiatalokkal kellene foglalkozni, hanem valamire való nőkkel
2013. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!