Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év feletti fiúk. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti fiúk. Mennyire fáj nektek, mikor ezy tizenéves pasi mar a sokadig csajal jár es szeretkezik, ti meg bármit is tesztek, nem vesznek férfiszámba a lányok? Létezi ilyen? Nem ekeserítő ez néha?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Pont leszarom. A kis hippszter b.zik játszák az agyukat, amelyik "nőnek" (értsd ingyenk.rva) ez jön be ám legyen.

Az az elkeserítő, hogy a kis tizenévesek azt hiszik, hogy ettől lesznek nagyok, pedig csak hülyét csinálnak magukból. Én konkrétan ki szoktam röhögni ezeket a cicafiúkat, mármint a nyílt utcán a szemükbe!:D

2013. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kérdező még csak a 35-ik elutasításnál tartasz! Ó ugyan az még semmi! Lesz az még több is. Ne a sokadik csajokra hajtsál, hanem egy nőre, aki viszont normális. Egyébként ez úgy működik, hogy pont amikor nem számítasz rá, akkor fog betoppanni az életedbe. Hidd el velem is így szokott lenni. Fel a fejjel és igyál egy jó sört!:D
2013. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hú, megint egy komplikált kérdés. De neked szerintem csak az fáj, hogy nem dönthetsz meg minden csajt, aki az utadba kerül. Én nem hasonlítom magam senkihez, mert feleslegesnek tartom. Attól nem leszek különb ember. Viszont átérzem a helyzetedet. Én 26 éves vagyok, és eddig még egy randi sem jött össze. A 30-35 elutasítás semmi. Én már jóval 200 felett járok (242), de még mindig próbálkozom. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, de egész egyszerűen nem tudnak hozzám vonzódni a lányok.
2013. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Mikor már az ovodások is szexelnek, olyankor belűl sirni tudnék ..

Valóságban, neten engem is csak leszarnak.

De a 24. Szülinapomra meglepem magam egy szűztelenítéssel.

Valami igényes lakásos lánnyal.

2013. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sok hozzászólával egyetemben: Kit érdekel, hogy más mit csinál? Ha az adott csajoknak ez kell, hát tessék, övék a lehetőség!

Nekem eddig nem volt olyan sok komoly kapcsolatom, de általában igyekszem megválogatni a barátnőimet. A másik, hogy a mai divattal ellentétben csak azért nem leszek együtt valakivel, hogy elmondhassam: van barátnőm.

Rengeteg ismerősöm van, akik csak azért tartanak fent kapcsolatot, hogy legyen valaki, de nem érzik jól magukat a jelenlegivel. Akkor meg minek az egész? Csak egymás idejét rabolják így.

Amúgy meg mi az, hogy nem vesznek férfiszámba a lányok? Nem jó helyen keresed őket. Én például szórakozóhelyen tudom magamról, hogy nem tudok ismerkedni, míg van ismerősöm, aki egy sima "Szia!"-val tud telefonszámot szerezni. Ő ebben jó, én másban.

Próbálkozz a társkereső oldalakon, bár 2/3-a az ott regisztráltaknak sokszor defektes - tisztelet a kivételnek. Ráadásul sok "középszerű" pártalan srác a bomba nőt keresi, ahelyett, hogy tisztában lenne a képességeivel: Nagyon sok szeretnivaló, jó fej "átlagos" csaj van, csak lejjebb kell adni az igényeket. Fontos, hogy őket is tudni kell észrevenni, mert hozzád hasonlóan ők sem a külsőségeknek élnek.

Lehet, hogy valaki cicababa, de attól, hogy magára borít egy raklap alapozót, meg felvesz néhány k*rvás ruhát, lehet hogy 20 akarják majd felszedni, de közben meg sötét mint az éjszaka.

Illetve állj egy kicsit a sarkadra: ha egy kávézóban (gondolok itt arra, hogy jóval emberibb körülmények között, mint egy diszkó) szimpatikus valaki, akkor azért tessék odamenni, és legalább megpróbálni. Max. azt mondja, hogy nem, nem dől össze a világ, csak nem egymást keresitek.

Végszóként: Ne görcsösen keressen senki barátnőt/barátot, mert az sokszor nem vezet jóra...


26/F

2013. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudod, az igazi NŐ-ket kevesen kapják meg. Partiribit bármikor megkaphat bárki, csak érteni kell a nyelvükön, szerintem ne irigyeld a tiniket, hanem dolgozz azon, hogy egy igazi nőnek kelljél.
2013. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!