Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Voltatok már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már úgy hogy egy pasi előadta, hogy oda van értetek, közben meg csak szexelni akart?

Figyelt kérdés
Én így jártam, most először. Vagyis mások is bepróbálkoztak hogy csak szexelni akartak, de ennyire még nem hülyített be senki. Nem nyomult, udvarias volt, és inkább az érzelmeimre hatott. Felvette az én ritmusom, finoman közeledett pont úgy ahogy nekem jó volt. Erre kiderül hogy csak szexre akart. Pedig én már kezdtem érezni iránta valamit és most nagyon rossz :(
2013. jún. 15. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

én nem tudnék ilyet csinálni, ellenkezik az elveimmel. én tisztelem a nőket :)

2013. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig fűzött? :/
2013. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A helyes pasik többsége csak dugni akar, de úgy adja elő magát, hogy ő hosszú kapcsolatot akar, hogy legtöbbször még az a lány is belemegy a dugásba vele, aki tudja, hogy ez a srác előtte vagy 30 másik csajt dugott meg és hajinott el.
2013. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 hónap, de közben volt neki más is. Aztán gondolom a másik könnyebben összejött és dobott engem. És az a vicces, hogy egyik pénteken még oda meg vissza volt értem, legalábbis azt hittem. Úgy volt hogy szerdán találkozunk, de lemondta. Mondta hogy "De pénteken bepótoljuk" mondom rendben. Jött a péntek, sehol semmi. Szombaton felhívtam hogy na mi van, mi jött közbe? erre jött azzal hogy neki időre van szüksége, ő nem ilyen lányt akar mint én, akkor összevesztünk. Kérdeztem hogy miért hülyítettél mi? Erre már nem válaszolt csak lerakta a telefont. Rá 1 héttel meg egy másik csajjal látta a barátnőm kézen fogva. A csaj meg rá 1-2 nappal olyan képet rakott fel kettőjükről, hogy fekszenek egymás mellett az ágyban összeölelkezve...
2013. jún. 15. 20:55
 6/10 mmano88 ***** válasza:

Ez gáz. :/

2 hónapig adja a szépet csak egy dugásért..sose értettem mire jó ez.

Annak örülj, hogy legalább nem kapott meg. Bár nem tudom ez mennyire vigasztal most.


Én még nem jártam így, de félek tőle, hogy egyszer énis kifogok egy ilyet.

2013. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő nem helyes pasi, hanem vonzó. Nem jóképű, nem mondanám rá hogy de jól néz ki. Hanem jó a szövege meg a kisugárzása nagyon jó. Valahogy olyan könnyen elérte, hogy megbízzam benne, nem is tudom hogy...Igen, tudtam róla én is hogy sok csajt csak kihasznált, a barátnőit megcsalta, volt neki csak szexről szóló kapcsolata is, de jött azzal hogy "De már komolyodtam. Komolyabban állok a kapcsolatokhoz és veled nem csak 1 éjszakát szeretnék" Én meg elhittem... Olyan ciki :(
2013. jún. 15. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Most akkor lefeküdtél vele? :/ nem volt egyértelmü számomra
2013. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, de szerintem azért dobott mert nem feküdtem le vele.
2013. jún. 15. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalabb idoben kiderult!
2013. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!