Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarják a pasik állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a pasik állandóan otthon hagyni a nőket?

Figyelt kérdés
Az én párom 2 éve nyáron elment a barátaival (3fiúval nyaralni). Azt mondta, hogy jó lenne ha utolsó estére lemennék én is. Mikor indultam volna kijelentette, hogy senkinek nincs lent a csaja, bizti rosszul érenék magukat, ha én ott lennék, menjek reggel. REggel le is mentem a balcsira. Berágott rám, hogy neki randija van és mit keresek ott. Kiderült, hogy előző este es másik lánnyal feküdt le. a 4-ből három fiú csajozott már több napja a nyaralóban!!! Megbocsátottam. Most megint le akar menni másik 2 fiúval 1 hétre a balatonra. Azt mondta, hogy most más lesz. Ki hinne neki??????? Tavaly csak kettesben voltunk nyaralni! Nagyon jó volt! Azt mondta idén velem csak 1 hétvége akar elmenni valahova. Nem értem. Sose szeretett? Már egy évig együtt éltünk. Valaki adjon tanácsot, mert már több hete nem alszok!!!! Hogyan beszélhetném erről le????????
2010. aug. 5. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha már egy hete nem alszol, akkor hogy hogy még élsz??
2010. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
több hete--jav
2010. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az hogy a te pasid mindig otthon hagy, egyedi eset, engem még egyetlen pasi sem hagyott itthon. Nem értem a kérdésed? Nyilvánvaló hogy a pasid nem szeret, fűvel-fával megcsal és még neki áll feljebb hogy, mered zavarni mikor randija van. Ez röhely! Ne várd hogy megváltozzon, meg azt se hogy tiszteljen, hisz te sem tiszteled magad, ha képes voltál engedni neki hogy kutyaként bánjon veled. Nem vagyok jövőbelátó, de én 100%-ig biztos vagyok benne hogy megint agyba-főbe fog csalni. Az ilyenek sosem változnak. Ráadásul egyszer már megbocsátottál, szerintem most is ugyanúgy megtennéd, mert teljesen belebolondultál a srácba, ahogy látom. Nem ártana olvasni/nézni egy kis csernust. Bocsánat a kemény szavakért, nem célom hogy megbántsalak, de gondoltam talán a kemény szavakkal kicsit felrázlak, hátha észbekapsz. 22N
2010. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!