Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarják a pasik állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a pasik állandóan otthon hagyni a nőket?

Figyelt kérdés
Az én párom 2 éve nyáron elment a barátaival (3fiúval nyaralni). Azt mondta, hogy jó lenne ha utolsó estére lemennék én is. Mikor indultam volna kijelentette, hogy senkinek nincs lent a csaja, bizti rosszul érenék magukat, ha én ott lennék, menjek reggel. REggel le is mentem a balcsira. Berágott rám, hogy neki randija van és mit keresek ott. Kiderült, hogy előző este es másik lánnyal feküdt le. a 4-ből három fiú csajozott már több napja a nyaralóban!!! Megbocsátottam. Most megint le akar menni másik 2 fiúval 1 hétre a balatonra. Azt mondta, hogy most más lesz. Ki hinne neki??????? Tavaly csak kettesben voltunk nyaralni! Nagyon jó volt! Azt mondta idén velem csak 1 hétvége akar elmenni valahova. Nem értem. Sose szeretett? Már egy évig együtt éltünk. Valaki adjon tanácsot, mert már több hete nem alszok!!!! Hogyan beszélhetném erről le????????
2010. aug. 5. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha ilyen görény ott kell hagyni a f_szba:(
2010. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Probald elmondani neki hogy nem szeretned,ha pedig eroskodik akkor hagyjad menjen,De tudod aki egyszer megteszi megteszi ujra es ujra foleg ha nem akarja h vele menj. En ezt nem turnem el hogy lerazzon es foleg hogy megcsaljon.
2010. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy téged otthon hagytak még nem kéne általánosítani. Én pl. mást nem ismerek akit otthon hagyna a pasija. Egyébként meg a fiúd még nem élte ki magát és szerintem többször is meg fog csalni...
2010. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Takarodjon a p*csába az ilyen csávó. Fúj de otthagynám a helyedben!!!!!!!!!!!!!! Hagyd ott, aztán vagy rájön, hogy mivan vAgy nem. Mire vársz????????? HISZEN MEGCSAL! TOTÁL ÁTLÁTSZÓ
2010. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nők is nyugodtan otthonhagyhatják a pasikat.
2010. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt te nem bocsátottál meg, mert ami meg van bocsátva, az el is van felejtve, nem emlegetjük többet.


Másrészt az ilyet nem is KELL megbocsátani, a kérdés sokkal inkább az, MIÉRT vagy még együtt ezzel a link sráccal, aki nem szeret veled lenni? Jó az ágyban? (Ez egy lehetséges válasz csupán. Még csak nem is a legrosszabb.)


Ha nem akar veled lenni, akkor vagy egyáltalán nem szeret veled lenni (talán te is "csak" jó vagy az ágyban), vagy másik lehetőség, hogy elege van belőled, és kell egy kis kikapcsolódás "belőled". Ez utóbbi előfordul, meg is lehet érteni, el is kell engedni. De az is lehet, hogy nálatok olyan gondok vannak a párkapcsolatban, hogy el kell engedni -végleg.


Ha több hete nem alszol, az erre utal. Nincs bizalom, nem érzed magad biztonságban a kapcsolatodban. Valamin változtatni kell. Lehet, hogy éppen az Ő személyén. Sajnálom, ha túl kemény voltam, ezt csak így lehet.

2010. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudjátok a szerelem vak!

Szóval semmi esély arra, hogy most nem teszi meg?

Régen mindíg azt mondta, hogy az a baja, hogy nem tud bennem megbízni, pedig én nem tettem ilyeneket és nem jártam vissza az exhez mint ő! Ha én nem bízok, az meg már nagyon nagy gond neki. Már két hónapja próbálom túl tenni magam rajta, ugyanis akkor költözött el, de nem megy!!!! Mit tegyek?

2010. aug. 5. 14:19
 8/13 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Ha itthon nincs más nőkkel, akkor csak azért megy nyaralni a fiúkkal, vagy csak úgy elmegy és becsúszik?? Esetleg előre megbeszélték vmi nőkkel?
2010. aug. 5. 14:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz igen, szerintem ott ismerkedik meg a lányokkal.


Beszoptad, mert nem ugyanazt érzi, amit te iránta.

Viszont görényezés helyett én azt mondom, hogy addig lesznek ilyen férfiak, amíg lesznek olyan nők, akik megbocsátják nekik a megbocsáthatatlant.

2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Esély mindig mindenre van.


Egy matematika professzor mondása szerint még annak is van matematikai valószínűsége, hogy a görögdinnyék maguktól ugráljanak fel a teherautó platójára. Csak ez a szám nagyon közelíti a nullát.


Hogy tedd magad túl? Egyetlen biztos módszer van, ha eltemeted, meggyászolod a kapcsolatodat, mint egy embert, vagy más veszteséget. Ha rögtön elkezdesz mással foglalkozni, másik pasit nézni, csajokkal társaságba járni, akkor ez kimarad, de később hiányozni fog. Szóval, ha fáj, akkor az azért van, mert fájnia kell. Az élet része. Néha rossz, máskor jó. Ha folyamatosan jó lenne, észre sem vennénk. Azért lehetnek jobb napjaink, mert vannak rosszabbak, amihez tudjuk őket viszonyítani.


A fájdalomban pedig ott van a következő öröm csírája. Akinek nagy fájdalmai voltak már az életében, az megtanul örülni. A boldogság nem egy pillanatnyi öröm az én felfogásomban, hanem egy képesség arra, hogy észrevegyem a jót mindabban, ami körülöttem van. Ha már tudom, hogy mennyi minden jó az életemben, ami lehetne rossz is, akkor jobban tudom mindezt értékelni.

2010. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!