Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg csókoljam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csókoljam vagy ne?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal MSN-en.Nagyon szeretjük egymást,már beszéltük hogy ,majd hastáncol nekem,"várja már hogy foghassa a kezem".Csókról nem volt szó!Szerintetek meg csókoljam mikor találkozunk pl leszáll a buszról?Vagy kérdezzem meg?Még egyszer nagyon szeretjük egymást.Lányok képzeljétek a helyébe magatokat,Ti hogy fogadnátok ha az öletekbe ugornák és megcsókolnálak?Várom a tanácsokat Köszi!
2010. aug. 5. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
14 évesek vagytok? Hogy lehet msn-en beleszeretni valakibe? Agyrém...
2010. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csókold meg, de ne abban a pilantban, amikor találkoztok, hanem, majd a a találka végén. Így llegalább nem támadod le egyszerre egy csókkal.

De ha megöleled, az biztos jólesene neki.:D

2010. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kamcsi23 válasza:
Hát figyelj akkor ezek szerint sose találkoztatok? nem akarok bunkó lenni de ne kapd le legeslegelőször max az arcára 1 puszi és úgy ennyi de például hozd fel témába a csókot:)
2010. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

"Megismerkedtem egy lánnyal MSN-en.Nagyon szeretjük egymást..."


Ahha, k_urva ugyesek vagytok -.-

2010. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kamcsi23 válasza:
De most méért? nem hiszel Róma nem tudom mi az ilyenbe?
2010. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Aubrey* ***** válasza:
Én meglepődnék a csaj helyében hogy egy olyan fiú kapna le akit még életemben nem láttam még és msnen beszéltünk már sokat! Szerintem várj egy picit, ne támadd le. Picit beszélgess vele és ha összemelegedtetek akkor kapd le.
2010. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha büdös a szája mit teszel?
2010. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te msn-en vagy szerelmes?? szerintem ilyenen ne is aggód, mert igazi nőd sose lesz! :-D
2010. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
170 km re lakik hogy a f@szom ba talákozhattunk volna ....
2010. aug. 5. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:

én örülnék ha megcsókolna a fiú ^^

L/16

2010. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!