Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Nagyon kiábrándultam belőle.

Figyelt kérdés
A pasim először aludt nálam. Tudni kell, hogy ilyen egészséges életmód, meg testépítő-mániás. Na most az éjszaka alatt, amíg aludtam, kilopózott a konyhába és megette a nyers lazacot a hűtőből, mint egy vadember, ilyen indokkal hogy nagyon éhes volt. Pedig azt direkt neki vettem meglepetésnek másnap ebédre, kedveskedésből. És még ő sértődött meg, hogy mit vagyok úgy oda, majd veszek! másikat! Erre elhajtottam, hogy nálam ma biztosan nem ebédel! Azóta nem is beszélünk. Én reagáltam túl, vagy jogos volt a felháborodásom?

2020. aug. 17. 09:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A pasid is írt ide! Nehezményezte, hogy pörkölttel vártad, pedig ő mondta hogy lazacot eszik! Beszéljétek meg egymással! Ennyi!
2020. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, súlt hússal!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Nagyon hasonló a kérdés, ha ő az akkor itt az ideje hogy tisztázzátok ezt egymással, kb. két kérdéssel alább volt ez a kérdés, vagy szimplán ennyire unalmas a randitok hogy a gyk-ra irtok egy ágyból. :D


Ha meg nem ugyanaz, akkor kérj tanácsot a pasitól! :'D

2020. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon proli a pasi! :D "éhesen nem fog kupakolni"
2020. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
*sült hússal
2020. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon hasonló a kérdés, ha ő az akkor itt az ideje hogy tisztázzátok ezt egymással,"


Mind ő írta, csak a barátnő nevében. Beteg a pasi erősen.

2020. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

na, megint a beteg lazacos pasi.. :D


skizo is vagy?

2020. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyszer anyám fedezte fel így az ajándékát, mert pont nem voltam otthon és talán a fehérneműimet öblítette ki és pont ott volt egy sál, még a címkéjét se szedtem le. Ezen csak könnyes szemmel röhögtem, hogy így már nyista ajándék és "Isten éltessen!". Szerintem hasonlóan reagáltam volna le ezt is, hogy akkor eheti a korpás kekszet, vagy a porait.
2020. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!