Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Nagyon kiábrándultam belőle.

Figyelt kérdés
A pasim először aludt nálam. Tudni kell, hogy ilyen egészséges életmód, meg testépítő-mániás. Na most az éjszaka alatt, amíg aludtam, kilopózott a konyhába és megette a nyers lazacot a hűtőből, mint egy vadember, ilyen indokkal hogy nagyon éhes volt. Pedig azt direkt neki vettem meglepetésnek másnap ebédre, kedveskedésből. És még ő sértődött meg, hogy mit vagyok úgy oda, majd veszek! másikat! Erre elhajtottam, hogy nálam ma biztosan nem ebédel! Azóta nem is beszélünk. Én reagáltam túl, vagy jogos volt a felháborodásom?

2020. aug. 17. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is fura, hogy valaki nyersen megeszi a lazacot, de lehet, hogy ő úgy szokta és tényleg nagyon éhes volt. Szóval szerintem kicsit túlreagáltad.


33N

2020. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbi disznó vs. lazac kérdés ihletett meg? =D
2020. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"mint egy vadember". :D Szerintem meg csak szimplán éhes volt. Felfújod az egészet, én jót nevettem volna rajta. Legfeljebb annyit mondtam volna neki, hogy most már zsíros kenyeret kell enned ebédre.
2020. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem az baj, hogy evett, hanem hogy nem is akarta jóvátenni, neveletlen srác aki később még sok problémát tud majd tenni neked.
2020. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De nem az a baj, hanem azt mondta, hogy még én vegyek másikat! Neki! Amikor amúgy is drága a lazac!
2020. aug. 17. 09:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A füstölt lazacot nem feltétlen kell megsütni, na meg ott a lazactatár, meg a szusi.


Ha megette hát megette, de reggel vennie kellett volna helyette másikat!

2020. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg azt mondja "mit pattogok" ha úgyis neki lett volna, nem mindegy mikor eszi meg?!
2020. aug. 17. 09:18
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
A stílusa a gáz, nem az, hogy megette. Hogy beszél veled már az elején? Később mit fog mondani? Elküldeném a fenébe!
2020. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
És ezt a kérdést van, aki komolyan veszi. Amikor itt garázdálkodik a lazacos elmebeteg a kérdéseivel.....
2020. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Szegény fiú! Te borzasztó egy sárkány vagy.
2020. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!