Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nah most mivan? Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah most mivan? Szerintetek? Pls. Help!

Figyelt kérdés

Van egy srác tökre bejön,meg minden én is bejövök neki(legalábbis nekem azt mondta),de nem akar semmit a nagy távolság miatt:S

Szerintetek lesz valami?

Meg goldolhatja magát?

(kb. 2év korkülönbség)


2010. aug. 4. 02:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mekkora az a távolság?
2010. aug. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos lesz valami köztetek. Pl. a hosszútávú kapcsolat eleve arról szól, hogy hosszú táv van köztetek.
2010. aug. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát kb. olyan 150km.:/ igen én ismondtam neki,de mindig csak aztmondja,hogy szívesen járna velem,de a táv...Én is már mondtam neki,hogy vannak akik még messzebb laknak egymástól:/(már nemtom mit írt ráxD)
2010. aug. 4. 02:59
 4/11 anonim ***** válasza:

eGYETÉRTEK a sráccal.

Fiatalok vagytok, szó sincs hatalmas szerelemről.

Ilyen korban még bulizni,"élni" kell és nem otthon ülni egyedül mert a "barátnő" messze van

2010. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de azt hajtogatja folyton,hogy nincs egy barátja sem és nem tud semmit csinálni:S
2010. aug. 4. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát az írásodból kiindulva, nálam fiatalabb lehetsz. Nekem is volt egy ilyen "barátom". Nem voltak barátai, egész nap dolgozott, hazaesett este, egyetlen szórakozása volt egy grafikus oldalra rajzolgatni, ahol mi megismerkedtünk. Utána az lett az egyetlen kikapcsolódása, hogy hazaérjen, velem kamerázzon, videózzon, stb. Aztán kezdődtek úgy 4 hónap után a problémák. Neki továbbra sem volt szinte semmi társasági élete, nekem pedig egyetem, bulik. Rájöttem, ez az élet, ezt kell most csinálnom, nem otthon ülni egész nap egy monitort bámulva (azaz Őt a monitoron). Nem arról volt szó, hogy "megcsaltam", vagy összeszedtem valakit mellette, hanem nem tudta elviselni, hogy "vajon mit csinálok, kivel, hol..." És ez szerintem így van rendjén, még ilyen korban is sokkal egészségesebb közeli párt választani. 20L
2010. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom...de az az igazság,hogy itt nincsenek helyes fiúk aki helyes az bunkó aki nem annyira az meg vissza húzózó:S Minden nap beszélünk kb 4-6órát(ma többet). Mindig hülyéskedik bókolgat...de a táv...:S
2010. aug. 5. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:
én eddig egyszer mentem bele távkapcsba..de nagyon sz.r..inkább hanyagold:)
2010. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

főleg h én Debreceni,ő Pesti...-_-

2010. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ladus válasza:
Hazudik a srác. Biztos nem akar tőled semmit, csak nem akar megbántani. Az is lehet, hogy otthon várja a barátnője. XD 26/F
2010. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!