Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, amikor bókol nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor bókol nektek egy fiú, és azt mondjátok h "köszönöm" akkor hárítottok mert nem tetszik a fiú?

Figyelt kérdés
vagy csak szimplán ennyire béna pár lány?
2010. aug. 3. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem. Pusztán csak a neveltetés. Ami neked tetszik, kedvesnek gondolod, mástól kapod, illik megköszönni.
2010. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mert most mi mást mondjon?
2010. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
bena vagy te:))
2010. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én ha megköszönöm,akkor télleg úgy gondolom és örülök,hálás vagyok a bókért:)


Mit vársz,mit kéne mondania,tennie a lánynak?:O

2010. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tudod, nem mindegyik lány tapló. Akkor van gáz, ha bókolsz neki, ő meg csak néz mereven maga elé. :D
2010. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg, mit kellene erre mondani? Hogy neked meg milyen kigyúrt a felső tested??! Azért mondjuk, mert jól esik. Ez ilyen egyszerű.
2010. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem, pont az a jó, ha azt mondja, hogy köszönöm (bár nem mindegy, milyen hangsúllyal). Ha magára mutogat, hogy "hát igen", vagy akár úgy, hogy "hát igen, köszönöm", akkor annak nem az öröm az oka, hanem az, hogy hizlalod a búráját ilyen dicséretekkel.
2010. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is általában ezt/ilyesmit szoktam mondani, és ez nem a bénaság jele.:))

Mi mást mondhatna?

2010. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

b*sszus! :S

hát mit mondjon?

2010. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg örül annak a bóknak, akkor cidázzon le örömében azon nyomban? o_O Vagy mit kellene csinálnia, amivel kellőképpen kifejezheti, hogy hálás?

L/18

2010. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!