Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mondjatok véleményt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uuallomas kérdése:

Lányok, mondjatok véleményt, többi lent?

Figyelt kérdés

volán buszon egy meglehetősen szemrevaló csajjal (az a jól nézki de nem felvágós ribi ha ez mond valamit nagyon úgy nézki mint aki fősulira jár) utaztam együtt már 2-3 alaklommal, de hát a busz full üres szinte egymástól távol ültünk, a csaj nem egy bámulós fajta. Le-fel szálláskor esetleg véletlen egy pillantás, viszonylag mindig olyan kis morci feje van vadóc, vagy nem túl barátságos fej, mindját jön a lényeg várjatok D: tehát néha egy villámpillantás, nos mentünk leszállás után a metró felé az Árpád hídnál és nem látta hogy mögötte sétálok semmi különös nem volt, mendegélt a dolgára. Kicsit megelőztem de aztán újra lemaradtam és látványosan elkezdte dobálni a seggét jobbra balra. Sajnos fontos dolgom volt más felé mentem ez után, de lehet hogy utánam nézett.


a kérdés az lenne hogy ezek után ha legközelebb megyek azzal a busszal ha felszállók, álljak szépen szembe vele mosolyogjak rá és kérdezzem meg hogy szabad e a hely? mondjam neki hogy nagyon szívesen megismerném? Amit elmeséltem róla egész pontosan mit jelent? Tudjátok úgy női szemmel, ez mekkora esély, ez ilyen mire számitsak?:D Nem azt mondom hogy tapasztalatlan vagyok, de full idegenben még nem ismerkedtem meg potenciális partnerekkel, baráti körben meg máskérdés és bulin embereket megismerni persze.


2011. nov. 16. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívasd fel magad valakivel és magyarázz el neki valami értelmes dolgot (pl.: közgazdasági vagy matematikai baromságok) és akkor máris van egy pontod.
2011. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem volt neki sztk kerete hogy arra bukjon hogy valaki jártas a rakétafizikában, minden esetre rengeteg fősulis lánykát láttam már ilyen tipikus szőke fősulis csaj, nem a playboybol ugrik elő de a teste ott volt rendesen, de azért embernek volt öltözve nem prostinak:D Ennél jobban szerintem most jelenleg nem tudom leír ni:D
2011. nov. 16. 22:57
 3/8 napietus ***** válasza:

"nem volt neki sztk kerete hogy arra bukjon hogy valaki jártas a rakétafizikában" pedig a legtöbb nő bukik az intelligenciára, csak ezt nem veszitek tudomásul. a szép nők főleg :)


egyébként amit leírtál, az annyit jelent, hogy fel akarta hívni magára valaki figyelmét. a tiedet vagy másét, azt nem tudom. miért nem kezdesz el vele beszélgetni egyszer, úgyis olyan unalmas a hosszú utazás.

2011. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit elmeséltél, az női szemmel egészen pontosan semmit nem jelent. Az is lehet, hogy akkor kezdett el fájni a lába a magassarkúban, azért ment furán :D Én a helyedben köv. alkalommal még nem nyomulnék, ebből tényleg nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
2011. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

buknak az intelligenciára, de arra ha frappánsan beszélsz és nem tudnak megfogni semmilyen témában. Tehát nem vagy sudribunkó nem? +Ahogy beszélsz a dolgokról egy lánynak színesen értelmesen nem?


Tehát akkor egy rázom a segget neked az egy nagyon tompa jelzés csak? Atom halvány?:D Mert istenesen rángatta és volt neki mit (elég nagy seggpárti vagyok a jóadottságokra felnyílik a csipám). Ne gondoljon mindenki egyből tényleg értelmiségi emberre a főiskola hallatán, olyan átlagos.

2011. nov. 16. 23:07
 6/8 A kérdező kommentje:
na igen gondoltam is én hogy borzasztóan nem biztató ez, de mégis vannak emberek akik nem szoktak erőteljesen szemezni valakivel mert nem megy nekik valamiért vagy nem szokásuk nem?
2011. nov. 16. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, fel akarja magára hívni a figyelmet. Mivel megelőzted, lemaradtál, tuti észrevett, így jó eséllyel a te figyelmedet akarja felkelteni. Szerintem egy próbát megér...
2011. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
melletted ment a kalauz is, neki dobálta a seggét mert nem volt jegye mégse büntette meg...
2011. nov. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!