Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok, ha meglátnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha meglátnátok Tinderen külsőre álmaitok pasiját, de kinn lenne az adatlapján, hogy csak laza kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Jobbra húztam matcheltünk, beszélgetünk, nagyon szimpatikus, nem üresfejű hülyegyerek. Szeretné, hogy elmenjek hozzá, én azonban komoly kapcsolatot szeretnék. Viszont 10 000-ből egy ilyen pasi van, aki ennyire az ideálom.

2020. júl. 14. 14:41
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nehogymár azzal, ohgy átmegyek hozzá szexelési kötelezettségem legyen. Laza kapcsolat is indulhat úgy szerintem, higy csak később szexelünk.
2020. júl. 14. 16:53
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért van kötelezettséged arra, hogy lefeküdj vele, mert átmész hozzá, hanem azért, mert ha direkt úgy hív át, hogy ő dugni akar és te ebbe belegyezel, akkor szemétség, ha utána meg eljátszod, hogy jaj hát te elfelejtetted, hogy neked megvan és hát így nem akarod... -_-

Most akkor vagy menj bele a dologba és feküdj le vele, vagy mondd meg kerek-perec, hogy nem és keress mást!

AZ ilyen játszadozással nemhogy nem fogod tudni elérni, hogy meggondolja magát a komoly kapcsolatokat illetően, de még külön el is űzöd őt magadtól! Még laza kapcsolatra sem fogsz neki kelleni.

2020. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg gondolom, ha elhajt, akkor meg te bőgnél, hogy milyen egy undorító paraszt, ugye? Nem azt mondod neki, hogy "igen, belátom, manipuláltalak, mert olvastam, mit akarsz, én meg nem ezt, de nem érdekelt".
2020. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Sosem bőgtem még pasi után, felnőtt ember vagyok. Nem említette, hogy szexelni hív át, de gondolom az a fő célja. Nem tudom, hogy ha megírnám neki, hogy szívesen átmegyek, de nem akarok MÉG szexelni, akkor mit szólna, így belemenne-e. Simogatás, massszírozás, csók, ilyesmik mehetnének, csak kérdés, hogy meg tud-e ennyinél állni.
2020. júl. 14. 17:43
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez konkrétan ugyanaz, mint amikor az egyik fél nagyon akar gyereket, a másik meg soha, de azért az egyik beeteti a másikat, hogy egyetért vele, aztán évek múlva megpróbálja belezsarolni egy gyerekbe/lebeszélni a gyerekről.
2020. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
24-es válaszodra: ez már korrektebb, de akkor, ha elfogadod, hogy nem lesz belőle komolyabb és nem próbálod meg komoly kapcsolatra manipulálni, és elfogadod, ha azt mondja, "így kösz, de nem".
2020. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Tehát igazából nem is vágsz komoly kapcsolatra, hiszen itt nem baj, ha megdug egyszer-kétszer csak a mihez tartás végett. Xd Amúgy meg úgysem tudod átverni drága kicsi csillag. Aki áthív magához úgyis tudod, mit akar és ha kevesebbet akarsz neki adni, ne csodálkozz, ha jól elküld egy melegebb éghajlatra, hiszen ő elmondta, hogy mit fogsz tőle kapni. A komoly kapcsolatban meg ne is reménykedj, ha taktikázol meg átverésre játszol! Főleg, hogy az ilyen, úgysem a te kedvedért fog majd megváltozni. Hány lány hitte már ezt... :D

Kérdésedre válasz: Ha eléd tennének egy svédasztalos vacsorát, nem ennéd végig? Szerintem tudod jól, mi a válasz.

2020. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos belédszeret, ha átmész és rögtön kielégíted. Volt ilyen kapcsolatom anno meg 18 évesen. Tipikus az a pasi volt, akiért mindenki odavolt, ki is használta. Nekem nem volt senkim, hát miért ne. Volt részemről érzelem eleinte, de aztán el is múlt hamar, a helyén kezeltem a pasit. Már vicces volt a végén, hogy ő panaszkodott, hogy miért nem maradok beszélgetni vele, hát magamban, sajna ez a vonat már elment. Viszont mesélt nekem a kalandjairól és ledöbbent, mikor szórakozóhelyről felvitt valakit és az nem akart szexet, merthogy miért ment vele lakásra, általában rövidre zárta és hazaküldte a lányokat ilyenkor. Nagyon sok év eltelt és egy ismerős mesélte, hogy még mindig hasonlóan él, pedig még mindig odavannak érte a nők, szóval, nem még senki nem tudta betörni. Bár őszínte leszek jobb is, ő erre a szerepre tökéletes, jóképű, jótestű, de nekem párkapcsolatban marha unalmas lenne.
2020. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Es mi lett a vege? Felmentel vegul?
2020. aug. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!