Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok, ha meglátnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha meglátnátok Tinderen külsőre álmaitok pasiját, de kinn lenne az adatlapján, hogy csak laza kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Jobbra húztam matcheltünk, beszélgetünk, nagyon szimpatikus, nem üresfejű hülyegyerek. Szeretné, hogy elmenjek hozzá, én azonban komoly kapcsolatot szeretnék. Viszont 10 000-ből egy ilyen pasi van, aki ennyire az ideálom.

2020. júl. 14. 14:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Megyek és szépen szolgalelkűen megdugatom magam vele, aztán visszajövök leírni, hogy minden pasi egy szemét.
2020. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
kuka.
2020. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Persze. Komolyat keresel. A Tinderen. Hát, ha netán valóban így van, akkor udvariasan közöld vele, hogy te komoly kapcsolatot keresel, és fejezd be vele a kommunikációt! De úgysem így lesz, hanem elmész hozzá. Majd írd meg, milyen volt!
2020. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem szoktam panaszkodni, a szex amúgyis 2 emberen múlik, de én nem sietném el. Akkor úgy kèrdezem, hogy van-e esélyem megváltoztatni, valahogy elérni nála, hogy többet akarjon tőlem?
2020. júl. 14. 14:46
 5/29 A kérdező kommentje:
Erre csak annyit mondok, hogy 2 hét múlva lesz egy barátnőm esküvője, párjával Tinderen ismerkedtek meg 2 éve. De rajtuk kívül is ismerek párokat, akik ott jöttek össze.
2020. júl. 14. 14:47
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen jelleggel zsánerem, engem csak a külső nem tud megfogni, viszont a komoly kapcsolat fontos, így nekem könnyű választás lenn az, hogy NEM.

Te meg döntsd el, hogy tényleg komoly kapcsolatot akarsz-e, vagy elég-e neked, ha a külsőre álompasival egyszer lefekszel. Próbálkozni, hogy hátha miattad megváltozik stb., felesleges, és egyébként meg nem is lenne korrekt a részedről, mert ő már az elején megmondta, hogy neki mi fontos.

2020. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kínoznám magam feleslegesen, szóval offolnám. Én nem vagyok az a típus, aki laza kapcsolatot akarnék, nem is tudnám helyén kezelni.

Ha neked beleférne, hogy nem akar komolyat, vagy hogy lesz, ami lesz, és tudod helyén kezelni, csak akkor menj bele.

2020. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
100 esetből 99-ben nemet mondanék az egyéjszakásra. Ő azonban mágnesként vonz, remélem lesz belőle több alkalom is, de nyilván kapcsolatnak örülnék a legjobban.
2020. júl. 14. 14:51
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
#14.46 Amelyik kapcsolat úgy indul, hogy meg akarod változtatni a másikat, azt a kapcsolatot el se kezdd!
2020. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, lenne egy kérdésem: ha összedugtok párszor, és esetleg te elkezdenéd pedzegetni a komoly kapcsolatot, és a srác felháborodna, hogy megpróbáltad átverni, azt jól tudnád viselni? Mert jogos lenne. Hogy ő korrekt volt az elején, te meg tudva, hogy nem azt akarod tőle, mint amit ő akar, megpróbáltad, hátha.
2020. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!