Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok, ha meglátnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha meglátnátok Tinderen külsőre álmaitok pasiját, de kinn lenne az adatlapján, hogy csak laza kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Jobbra húztam matcheltünk, beszélgetünk, nagyon szimpatikus, nem üresfejű hülyegyerek. Szeretné, hogy elmenjek hozzá, én azonban komoly kapcsolatot szeretnék. Viszont 10 000-ből egy ilyen pasi van, aki ennyire az ideálom.

2020. júl. 14. 14:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Hú, mennyi ilyen volt, mikor párt kerestem!:D


Általában annyit mormoltam magamban, hogy "kár érte" és balra húztam. Nekem az ilyen eléggé illúzióromboló, de legalább nyíltan kifejezni, hogy nem azonos az értékrendünk, tehát csak az időnket vesztegetnénk. Az rosszabb, mikor ez a randik alatt derül ki.

2020. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknél mindig tartsd szem előtt, hogy ahogy pl engem sem lehet meggyőzni semmilyen eszközzel arról, hogy egy komolytalan kapcsolatba vagy dugásba és kisujjmozdításnyi erőt is fektessek, úgy valószínűleg őt sem.


Ne keresd magadnak a bajt, inkább keress hozzád hasonlót. Annyi "tökéletes" ember él a világon

2020. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
35%

Neked kéne olyan pénisz, amit ingyen osztogatnak? Csak azért,

Mert tetszik a hozzá tartozó lény burkolata nekem nem kéne egy fertő pénisz. Ha mindenkit megdug, aki él és mozog, akkor szerinted milyen nemi betegségei lehetnek?

2020. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az az eset, amikor azért is fekszel le vele, hátha akkor komolyat is akar majd később, belédszeret stb.


Nem, nem fogsz kelleni neki, csak a szexhez.

2020. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha belemennék a talalkozóba, de nem említeném neki, hogy épp menstruálok (ma jött meg)?
2020. júl. 14. 16:39
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Így inkább ne menj el. Ha már ő volt annyira korrekt, hogy leírta, hogy nem akar komolyat, na kényszerítsd rá, hogy randizgassatok, ha ő nem akarja. Majd találkoztok egy hét múlva, amikor már nem lesz meg.
2020. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Pont azért lenne jó most, mert ha nagyon szeretne valamit, akkor is csak kézzel vagy szájjal kielégíteném, szex nem lenne, így hátha kicsit felcsigáznám.
2020. júl. 14. 16:42
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már manipulatív liba. Fogadd el, hogy ebből már pár éjszaka lesz. Ha nem tudod elfogadni, mondd ezt meg neki, és hagyd. Aztán meg az ilyen nők sírnak, ha átb.ák a fejüket, meg disznózzák a férfiakat, pedig ők ugyanezt csinálják (nőként mondom). Ne játszmázz, ha már a srác korrekt volt, és nem egy meghúzás után kidobott az utcára, mint sok más, aki csak szexre hajt.
2020. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ebben semmi játszmázás nincs szerintem, nem ígértem meg neki, hogy ha átmegyek hozzá, akkor biztosan szexelni fogunk.
2020. júl. 14. 16:47
 20/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát de azért, akinek nem mosogatólé van a feje helyén, az tudja, hogy mit vár a másik, ha azt írja, hogy nem akar komolyat, kiscsillag.
2020. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!