Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiak a karrier teljes hiányát is elnézik a nőknek, fordítva meg röntgen szemekkel vizsgálnak át a nők hogy milyen életed van?

Figyelt kérdés

A férfiak azt is elnézik ha egy nő ruházati eladó vagy takarítónő, nem érdekli őket.


A kis pamacslányok viszont már akkoris fújnak ha szakmunkás vagy, mert miért nem diplomás?


F/29


2020. júl. 13. 09:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Nekem kifejezetten taszító, lelombozó ha azt látom hogy egy csaj semmit nem akar elérni az életben. Legyenek céljai, hogy mondjuk hol akar lenni 5 év múlva szakmailag/anyagilag és tudja azért miket kell megtenni lépésről lépésre, stb. Inkább családcentrikus legyen a nő, ne karrierista, de akarjon kezdeni valamit magával.


27/F

2020. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy kerülöd őket, hiszen nem a szintjükön vagy. De ne aggódj, sok nő sem elégszik meg egy nincstelen alkesszal.
2020. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
19%
Ez f__za hogy itt bemagyarázzák, hogy ez így helyes, a férfi feladata a család fenntartás, 10000 éve így van, ez az egész ösztönös stb. De én ha erre azt mondom, hogy a nő feladata a házi munka? Akkor megy az anyázás igaz?
2020. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
11%

Mert nagy a pina 6 alma.


Egy nő pedig bármikor talál mind a tíz újjára, másik alkalmasabb jelentkezőt. Mégha azok csak kihasználni akarják is, de a nő elhiszi hogy működhet.

2020. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

23: ezeket az evolúciós dolgokat addig kedvelik a nők amíg ennek fényében őket szolgálják ki, tartják el.


Amikor nekik kéne valamit tenni, akkor jön a feminista maszlag, hogy ők nem házi cselédek.

2020. júl. 13. 10:45
 26/34 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos ez van kérdező a pénzre csorog a nyál a kis csitriknek, a fakanálra nem igazán... Főzni nem tud legtöbb, de már mindnek kijar a gazdag fazon, mert szépen veri vissza a fényt. Teszem hozzá én nem várom el hogy egy nő házicseléd legyen, de ne várjak el tőlem se hogy fenntartó. A lehető legtöbbet megadnam én is, de ne érezzem magam kötelezve, ne várják el... Ne azert szeressenek.
2020. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

20.

Persze, kerülöd, mert mást nem tudsz kezdeni velük. Ezt más is írta igaza van.


Más szempontok alapján választ nőt egy férfi és egy nő. Ez ilyen..

Ne akarja már senki bebeszélni, hogy mondjuk a kevesebb óraszámban dolgozó nők nem végzik el otthon a háztartást...

2020. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Ti miről beszéltek? Milyen háztartást vezetnek a nők? A huszonéves nők akikkel eddig kavartam egy rántottátt nem tudtak üzembiztosan elkészíteni..


Én viszont pasi létemre kiválóan főzök pl...

2020. júl. 13. 10:54
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak azért nézik el ezt mert kívánják az erő eltolódást a kapcsolatban. Ha a nő oldalára billenne a mérce, az a legtöbb férfit zavarná szóval erről ennyit.
2020. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
De ha ezt az erőeltolódást kívánja mind két nem igazából, akkor miért is egyenrangú a két nem? Mire fel ez a nagy cécó akkor? eskü nem értem én ezt az egészet. Ami tetszik nekünk az kell a régi világból, ami nem az meg nem?
2020. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!