Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiak a karrier teljes hiányát is elnézik a nőknek, fordítva meg röntgen szemekkel vizsgálnak át a nők hogy milyen életed van?

Figyelt kérdés

A férfiak azt is elnézik ha egy nő ruházati eladó vagy takarítónő, nem érdekli őket.


A kis pamacslányok viszont már akkoris fújnak ha szakmunkás vagy, mert miért nem diplomás?


F/29


2020. júl. 13. 09:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%

"Igen, egy kövér cigányasszony várja a tanulatlan gyerekeivel otthon a gyári munkásokat."


Egyrészt nem igaz, másrészt egy tanulatlan gyári munkás kit akar? Talán egy doktornőt?

2020. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
72%

A férfiak nagy része azt is szereti ha a lány szegényes vagy tényleg nincs semmije. Őket ellehet kényeztetni minden jóval amit eddig nem kapott meg. Ezáltal még jobban fog ragaszkodni hozzád. Olyan vagy számára mint egy álom.


De ezt sok csinibaba is tudja ezért ők is így vannak a dolgokkal csak közben nekik mindenük megvan. Tehát elvárja mindegyik, hogy így kezeld őket. De azt csak akkor tudod ha van pénzed.


De egy csinos lány miért menne hozzá egy munkanélkülihez vagy gyári munkáshoz? Oké, hogy így is szerethet téged de nehogy már ő fizessen majd mindent. Meg elég gáz ha egy nő tart el. Amióta a világ létezik ez így van.


A férfiaknak fizikumuk van, a nőknek pedig a szellemi erejük.

Így a férfi hozza a pénzt a nő pedig megadja neki azt a szeretetet amire vágyik. Ez valahogy így a normális szerintem.

2020. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de az miért kollektíven a női nem hibája, ha egy rakás férfinak (mondhatnám, hogy a férfiak nagy részének) nincsenek elvárásaik velünk szemben? Nőként azt várok el a jövendő páromtól, amit akarok, ugyanez igaz a férfiakra is. Arról nem én tehetek, hogy sokaknak elég hogy szép és házias vagyok, illetve ez őket nem jogosítja fel, hogy haragudjanak rám, csak mert nem elég nekem, hogy ők meg egy fokkal szebbek az ördögnél (jobb esetben), és _valamit_ dolgoznak. Egy férfi is dönthet úgy, hogy elvárásokat támaszt a jövendőbelijével szemben, sőt, de hadd ne érezzem magam rosszul mások döntései (hiánya) miatt.
2020. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem minden férfire igaz - inkább azokra, akik felszínesen választanak párt, és akinek inkább egy házicseléd rajongó kell, mint egyenrangú társ (tudod, ez a tipikus "nem a diplomája szop le engem esténként, höhö" kategória, meg aki, ha a nő belső tulajdonságairól kérdezed, rögtön rávágja, hogy tudjon nokedlit szaggatni meg legyen vele MINDIG kedves). Akik tényleg, a szó nemes értelmáben TÁRSat keresnek maguknak, ott azért, ha nincsenek is elvárásaik magát a foglalkozást illetően, a személyiséget illetően vannak, ami azért a legtöbb esetben bizonyos típusú nőket kizár. Pl. nagy valószínűséggel művelt, olvasott nőt, akivel nem ciki egy értelmiségi társaságban megjelenni, nem a telepi műkörmösboltból vagy egy lepusztultabb gyárból "szerez be". És ez így, fordítva vonatkozik a nőkre is... a nőknél annyiban más a helyzet, hogy amennyiben egy kapcsolatban a férfi nem totál balek, egy nőnek azért több mindenre kell gondolnia a jövővel kapcsolatban, és többet veszíthet, mert a nem férfi eshet teherbe. Meg az, hogy a férfiak hozzáállása miatt egy nő kevésbé talál "rajongó házicseléd" típusú párt magának, mert azt a legtöbb férfi egója nem bírná elviselni... olyan esetben, ahol a csóró férfi összejön a felsővezető nővel, inkább a férfi használja ki a nőt, és pont ezért kevésbé hajlamos egy ilyen nő mondjuk közmunkással vagy gyári melóssal összejönni.
2020. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

#11


Pont erre akartam rámutatni, hogy a gyári munkások lúzerek, ezért azoknak nem akad jó nő. Egy ronda nő esetleg szóba áll velük, aki szül nekik két gyereket, aztán majd azon gondolkodnak, hogyan vegyék meg az iskolai felszerelést a gyerekeknek. Szánalmas élet ez!


Egy jó csaj olyan pasival fog szóba állni, akinek van pénze, milliós fizetése van. Kivétel persze akadhat, ha valaki egy nőcsábász, és a csajok hátán mászik fel...

2020. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"Mint az a titkárnéni, aki azt próbálja bemesélni, hogy a picinyke fizujából ő házat, kocsit és önmagát fenntartja, és lám mily "ügyes":D Aha:DD"


Egy több nyelvet beszélő talpraesett személyi asszisztens egy multinal annyit keres, amiről te csak almodsz.

2020. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Az nem a nō problémája, ha te igénytelen vagy a pároddal szemben s egy lepukkant, célok nélküli takarító vagy utcaseprō is jó neked.

Nem minden férfi ilyen. Neked meg ki mondta, hogy nem támaszthatsz igényeket a párodra nézve, s érd be vele? Azt csinálsz, amit akarsz ember.

2020. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

15.-nek.


Ismerős/haveri házaspár tanárok. Voltak. Most az Audiban vannak, sori dolgozók. A tanári fizu duplájáért.

2020. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A férfiak elvárásaiért vagy annak hiányáért egyedül a férfiak felelősek, szóval majd ők megmondják, miért ilyenek az igényeik .


Gondolom azért "nézik el" mert sok férfi baromi ostoba és igénytelen minőségi párkapcsolat terén és mindegy nekik, hogy kit meg milyet, csak kapjanak egy puncit, lehetőleg csinosat meg szépet, minden más lényegtelen :)

2020. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok fura pasi de én elvárom egy nőtől hogy pl. felnőtt létére ne nekem kelljen eltartani...


Nem a kőkorszakban vagyunk, ugyanúgy dolgozhatnak mint mi.


A csecsemő nőket (így hívom az olyanokat akiket pénzelni kell) kerülöm.

2020. júl. 13. 10:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!