Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csinos hölgyek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos hölgyek mellett miért ugyanazt a típusú fazonokat lehet látni, vagyis páva külső, semmi egyéniség, kaján öntelt vigyor, napszemüveg?

Figyelt kérdés
Mi a jó ezekben nektek lányok?
2020. jún. 20. 13:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
19%

18.


Én a menő figurát bőrkabátban tudom csak elképzelni, és sétapálcával, esernyővel (puskával, bajonettel, táskájából kikandikáló mesterlövészpuskával),vagy ilyesmivel. Vagy mint a "dárkos" gyerekek nagyorrú vezetőjét a South Parkban.

2020. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
61%
mert ez a divat és a nők a divatos ürgéket szeretik
2020. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

8


"Viccesnek tartom, hogy ennyire lenézed ezeket az embereket, de ők valamivel mégiscsak többet tudnak nyújtani az adott lánynak, hiszen vele vannak, és nem veled."


De miért ne lenne jogom lenézi azt aki ennyire majmolja a divatot és mellett semmi nincs belül. Általában azok az emberek akik lelkileg, szellemileg gazdagok nem érzik szükségét semmilyen divatirányzat követésének mert nem az alapján fogják magukat valahová tartozónak érezni. Lásd tanárok, kutatók, programozók stb...Érdekes, hogy általában a szellemi szinten nagyon átlagosok fejében fordul meg annyire "stílusosan" öltözködni.

2020. jún. 20. 14:23
 24/44 A kérdező kommentje:

20


"Egyes fiukak nem bírják megemészteni, hogy egy férfinek is adni kell magára."


De mi az hogy kell? Hol van ez megírva, melyik szent könyvben? Ha sehol nincs megírva akkor meg honnan tudod ezt ennyire biztosra?

2020. jún. 20. 14:26
 25/44 A kérdező kommentje:

14


Hát ez az. Mindeki vakon követi a szabályokat de ha megkérded őket miért, akkor hülyének néznek...


Ilyen emberek között kell élnünk, birkák között.

2020. jún. 20. 14:28
 26/44 anonim ***** válasza:
75%

#11

Nem tudom, hogy ki az a Király Viktor, így ezt a részt nem kommentálom. Azt értékelném, ha linkelnél képet, a számodra elfogadható öltözködésről, esetleg, hogy te hogyan szoktál öltözködni. Azért öltözködik így a barátom, mert szeret adni a megjelenésére és ezekben a ruhákban érzi jól magát. Én is azokat hordom, amik jól állnak és kényelmesek, és jól néznek ki.


#15

Jaj, komolyan? :D Vannak meleg ismerőseim, barátaim, és hadd nyugtassalak meg, hogy mindegyikük másképp öltözködni, és némelyiken meglepődnél, hogy a férfiakhoz vonzódik. Valaki még mindig ott tart, hogy a ruházat alapján von le ilyen következtetéseket?


#18

A barátomnál kevés nagyobb James Bond rajongó létezik, és szokott is bőven úgy öltözködni, csak az utcára, moziba, egyetemre, munkára nem öltönyben jár, de szívesen megkeresem neked, hogy hogyan öltözik ki színházra és előadásokra.


#19

Áruld már el, a linkelt szettekben mi a csilivili? Főleg, hogy a legtöbb eltérő stílusú volt. Mutasd már, te hogyan szoktál öltözködni.


#23

Minden jogod megvan ítélkezni, nekem pedig minden jogom megvan ostobának tartani miatta. Az, hogy nincs semmi belül nem tudhatod, mert nem ismered. Vicces, nekem a legtöbb egyetemi professzorom kifejezetten stílusosan öltözködik.


#24

Nem kényszerít senki semmire. Viszont nekem már a nagyapám is ízléssel öltözködött, nemcsak felkapott magára valamit a szekrényből. Nem is csoda, hogy borultak utána a nők.

22/L

2020. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
87%

#24


Nem kell, de ne csidalkozz, ha nem kellesz igényesebb nőnek, csak valami hasonló lepukkantnak.

2020. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
36%

Az a baj a nőkkel felesleges itt leallni vitatkozni kérdező, úgyse tudod őket meggyozni. Mivel joreszuk konzumidiota, mániákus fogyasztó a férfiaktól is elvárják az éppen aktuális trendet. Azt nem fogják fel, hogy egy igazi férfinak megvan a maga stílusa és ha 100-ból 99 ember fog így kinézni akkor sem fogja ő felvenni. A ruhazkodas is szerintem önmagunk kifejezése, nem akarok olyan nővel lenni, aki olyan férfit keres mint a linkelt képeken, meg te se szerintem. Úgyhogy csak hagyjuk őket a francba és kész, vannak azért olyan lányok akiknek van ízlése.


20-as a homokos stylet nem fogom megemészteni ahogy fentebb írtam akkor sem ha 100-ból 99 ember így fog majd kinézni. Nem arról van szó hogy nem vagyok képes adni magamra, simán felvennek mondjuk egy Rolexet ha lenne rá zsem megha sokak szerint az is már gáz, mert magamhoz való a stílus amit képvisel (submariner), én nem fogok másokhoz igazodva öltözni. Ahogy Edricus írta az a baj hogy egyen embereket akartok belőlünk csinálni, ahelyett hogy egyenisegeket.

2020. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

"De miért ne lenne jogom lenézi azt aki ennyire majmolja a divatot és mellett semmi nincs belül."


Mert nem ismered. És te milyen vagy belül? Irigy, előítéletes, rosszindulatú, másokat lenéző.

2020. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
23%
Elárulom, hogy a nők (nem csajok) leginkább a határozottságot keresik egy férfiben. Aki nagyon követi a divatot, az fiúka. A trendek követése nem a határozottságról árulkodik. Természetesen van egy réteg, akinek ez jön be, ezért érthető, hogy így akarnak versenyelőnyhöz jutni.
2020. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!