Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csinos hölgyek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos hölgyek mellett miért ugyanazt a típusú fazonokat lehet látni, vagyis páva külső, semmi egyéniség, kaján öntelt vigyor, napszemüveg?

Figyelt kérdés
Mi a jó ezekben nektek lányok?
2020. jún. 20. 13:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ilyen párom van, akkor én már nem is számíthatok csinosnak? Merthogy nem ilyen a párom, de eddig azt hittem, csinos vagyok. Ezek szerint tévedtem.


Amúgy gondolom azért, mert mostanság ez a divat, és elég sokan követik a divatot, sokan meg el is várják a kedvesüktől, hogy valamennyire naprakész legyen.

2020. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod, hogy nincs egyénisége annak, aki jól néz ki? És mitől lenne, csak mert ronda valaki.
2020. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

1


Divat vagy nem elég felszínes szaga van a dolognak. Anno a férfiak mentek rá ennyire a megjelenésre, ma már a nők. Feje tejére lett állítva a világ köszönhetően a szociális médiának és fals értékek terjesztésének.


Azt még talán le tudnám nyelni, hogy napszemüveg, páva haj, beképzelt idióta vigyor, de hogy belül üres mint a hordó és semmit okosat nem tud kibökni az már túl sok. Ez betett nekem.

2020. jún. 20. 13:23
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, milyen nyomorúságos életed lehet.

Honnan tudod, hogy semmi egyénisége, öntelt a mosolya? Öltözz te is hasonlóan, és dobd meg egy szemüveggel, hátha sikered lesz! Ja nem, nem ezen múlik..

2020. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

2


A kommunikációból kedves. Számtalan ilyen személlyel volt “szerencsém” szót váltani és hát kongnak az ürességtől az ilyen túldíszített fiúk.

2020. jún. 20. 13:25
 6/44 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező azok a nők akik velük vannak, ugyanolyan setétek. Egyébként szánalmas szerintem is hogy ez a páva style kell (most nem konkrétan értem, hanem minden ilyen szépfiúra, és divatos, műmájer rosszfiúkra is). Nagyon ritkán látok normális, akár régi ertekrendekkel rendelkező fickó mellett szépcsajt, de a legtöbbnek ezek a köcsögök kellenek (mondom megegyszer nem arra értem aki femininebb genetikailag, az álmacsókra is).
2020. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Na, megint egy szerencsecsomag, aki szerint egy jóképű férfi buta, beképzelt, belülről rohad, míg őrondasága kész főnyeremény.
2020. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom miért kell általánosítani és ítélkezni olyan emberekről, akiket nem ismersz.


"páva külső"

Lehet azért nem látok ilyen tipikus páva külsőt, mert elköltöztem Magyarországról, de nem is emlékszem, hogy ennyire elterjedt lenne. A barátom az alábbiakhoz hasonló szettekben jár:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


"páva haj"

A barátomnak ugyanolyan haja van, mint a linken, és semmi pénzért nem változtatna rajta. Igaz, nem is engedném neki, mert ez az egyik legvonzóbb tulajdonsága.

[link]


"semmi egyéniség"

Ezt nem tudom mi alapján állítottad meg róluk, hogy nem ismered őket. Nem foglak azzal untatni, hogy a barátom egyénisége mennyire vonzó és széleskörű. Nem kell részleteznem, hogy nála színház, irodalom, utazás és csillagászat nélkül nem világ a világ. Te már elítélted úgyis. Csak akkor vajon te milyen egyéniség lehetsz?


"kaján öntelt vigyor"

Sose láttam még olyan embert, akinek ez lenne az állandó mimikája, de alapvetően mindenki szokott vigyorogni, igen, akár öntelten is. Én is szoktam, a barátom is. Ha van oka rá az embernek, miért ne élvezhetné ki egy kicsit? Miért ne lehetne kicsit túl büszke a győztes kutatására (ja, mert legutóbb ezért volt kicsit beképzeltebb)?


"napszemüveg?"

Fel nem fogom, hogy egy napszemüveggel mi a probléma, hanem nem sért vele etikettet az ember (például beszélgetés közben illik levenni). Valakinek érzékenyebb a szeme és gyakrabban hord, például a bátyám ilyen, de a barátom például csak akkor, amikor már nagyon tűz a Nap és akkor is én beszélem rá.


Viccesnek tartom, hogy ennyire lenézed ezeket az embereket, de ők valamivel mégiscsak többet tudnak nyújtani az adott lánynak, hiszen vele vannak, és nem veled.


Szóval alaptanul általánosítasz, mert az én barátom messze nem ilyen. Vagy, az is lehet, hogy így kellett megtudnom, hogy mégsem vagyok olyan szép, mint amilyennek eddig hittem magam.

22/L

2020. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
67%
#8: ha a barátod valóban így néz ki, akkor jó pasi, és máris igaz rá a kérdés a kérdező szerint.
2020. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
27%

Mert ez a "menőség", és mint tudjuk a menő ember számára a legfontosabb a nyáj követése, és ezredik klónná válás. Számomra ez azért problémás mert nem tudom egymástól megkülönböztetni az embereket külsőre, van életkoronként 3-4 standard férfi és nő külső, mint valami gagyi PC játékban. Általában hang alapján ismerem meg ezeket csak.


Aztán vannak akik nem hasonlítanak senkire - na ők a szimpatikus emberek a számomra, még akkor is, ha mindenki utálja őket vagy ilyesmi. De minden szubkultúra "alapköve" az egy a zászló felfogás és a nagyon hasonló külső. Még az önmagukat egyedinek tartó "punk" és "hipszter" régiók is.

2020. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!