Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csinos hölgyek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos hölgyek mellett miért ugyanazt a típusú fazonokat lehet látni, vagyis páva külső, semmi egyéniség, kaján öntelt vigyor, napszemüveg?

Figyelt kérdés
Mi a jó ezekben nektek lányok?
2020. jún. 20. 13:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
20%
8-as a barátod a 6-os hozzaszolasom alapján páva, annak tartom, meg szerintem a kérdező is. Szerintem lehet sportosan, lezseren, elegánsan mindenhogy jól öltözni, de ha a barátod így öltözik, egy ízléstelen divatmajom és ilyen kinézethez általában hasonló természet is jár, ilyen tipikus Király Viktor filling nem? Leírásból is ez jön le... Ma már nem arra használjuk a páva szót mint pár éve, minden kis divatmajom, akár álmacsó, mindenki aki kifelé iszonyú giccsesen játssza magát az páva a szememben.
2020. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
88%
#10: ti is a nyájat követítek, csak egy másikat, a másokat hibaztato lúzer incelek nyáját.
2020. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
75%

Gyönyörű párom van, de 20 éve nem volt fésű a kezemben. Valószínűleg nem a frizurám a legvonzóbb tulajdonságom. :)

A belinkelt páva srácok ruhát fel sem tudnám venni, mert a vádlimon elakadnának azok a nadrágok.

2020. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
0%

12.


Már aki, tisztelt ismeretlen karakter, már aki. Én nem hibáztatok másokat, csak magam :) Meg talán kicsit a kor szellemét, a dogmákat amikben élnünk kell, ahol az a szabály, hogy páran kitalálnak valami "szabályt" vagy "íratlan szabályt" és akkor ahhoz onnantól "kötelező" lenne alkalmazkodni, különben cseszegetés van. Fárasztónak és értelmetlennek tartom. Sokkal egyszerűbb lenne az élet ezek nélkül. (Kivétel ez alól az etikett).


Továbbá kifogásolom azt, amit már Gyurcsány Ferenc is megfogalmazott, hogy "a felső tízezer termeli magát újra közpénzen", mert igazságtalannak érzem ezt a rendszert.

2020. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
49%
A másik 8-as ezeket a képeket nézve nem is az, hogy "pávák", nem látod hogy van náluk egy kis homok a gépezetben? Én nem vagyok egy nagy macsó, de anyám régebben, gimiskent sem tudta ilyesmi ruhákat rám erőltetni, annyira langyik... Nem éreztem jól magam pl. egy sztreccs nadrágban, nem azért mert homofob vagyok, hanem mert olyan volt mintha megfosztott volna a fiússágombol...
2020. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
73%

Attól hogy valakivel nem tudsz két szót váltani, még nem azt jelenti hogy belül üres. Lehet hogy a verbális kommunikációja nincs csak a toppon, ami esetleg visszavezethető arra hogy keveset olvas szépirodalmat, de emellett simán lehet műszaki beállítottságú, vagy csak simán lexarja a magafajta gyökereket.


Üdv, egy ezek szerint nem túl csinos lány büszke barátja.

2020. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
35%

15.


Nem érzik azt, mert "A Megasztárba is ilyet hordott az egyik popszar, és ő MENŐARC" :D

2020. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
33%
Edricus. Az a baj igen hogy ezeket a divatruhakat eleve melegek tervezik, ezeket a sztárokat eleve meleg stylistok öltöztetik, engem hidegen is hagyná, na de nehogy már ettől legyek menő 😅 soha életben fel nem vennék ilyen cuccokat, pedig tényleg nem vagyok annyira masculin alak én se, az a vicc amikor olyanokat látok ilyenben, mert a kiscsajoknak megakarnak felelni... Egy menő fickót kB. úgy képzelek el mint James Bond, de hát öreg vagyok talan már a magam 22 évével 😂
2020. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

11


Igen, a természet és külső között elég szoros összefüggés van, hiszen valamilyen szinten a belsőd fejezed ki az öltözködéseddel. És sajnos a belsőjük és hasonló az ilyen páván öltözködőknek, vagyis juj ni milyen különleges, menő, nagyarc vagyok én, sokkal jobb vagyok mint más, vagyok valaki haha.


Szóval valahogy ezt sugározzák azok az emberek akik ilyen csilivilin öltözközdnek.

2020. jún. 20. 14:18
 20/44 anonim ***** válasza:
65%

Jok a linkelt szettek.

Egyes fiukak nem bírják megemészteni, hogy egy férfinek is adni kell magára.

2020. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!