Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakitek? Volt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Van valakitek? Volt már?

Figyelt kérdés
nemet,kort is légyszi;)
2010. júl. 31. 20:02
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
nem akartam megmondani hogy mikor legyen pasid se semmit , csak hát számomra elég furcsa ez. Ha nem pofátlanság egy képet mutatnál magadról ?
2010. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen már 5 pasid volt? Gratulálok.
2010. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt már kanárim, pintyem, hörcsögöm, katica bogaram, csigám, macskám.

és jelenleg is van egy macskám :D

2010. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
46%

Volt már 17 is, az előzővel 3 éve vagyok együtt.


9/L

2010. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elég maradinak tűnök, de nem vagyok az. se prűd. Én úgymond a Normális lányok közé tartozom ilyen szempontból pedig nehéz kapcsolatot találni manapság.( igen jön a sablonos szöveg ) Képet nem szívesen mutatok főleg nem idegeneknek bocsi, nem vagyok ennek a híve.Tudom ebből az jön le majd, hogy bűn ronda vagyok és ezért nem volt még pasim:D Nem vagyok az, legalábbis nem vagyok egy hű de szépség inkább átlagos:) Alkatom pedig vékony:S

De nem is ez a lényeg. Mikor lett volna barátom akkor voltam kb 15 éves. Nem szeretem magam elkötelezni talán ez is a baj, meg úgy őszintén ritkán leszek szerelmes úgy igazán:S Nálam pedig fontosak az érzelmek.Úgy nem járnék senkivel, hogy tudom,hogy soha nem leszek bele szerelmes.

Mondjuk nekem most vannak fontosabb dolgok is, egy pasinál.:)

2010. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:

Van.

Kb. 10 éve jönnek-mennek a pasik:)

De most boldog vagyok.


26/l

2010. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
ez még nem azt jelenti hogy az vagy:D pl akivel beszélgetek lánnyal az is nagyon jol néz ki de neki nem kell senki:(
2010. júl. 31. 20:25
 18/55 anonim ***** válasza:
46%
Soha nem tudhatod előre hogy kibe leszel szerelmes , gondoltam hogy nem fogsz képet mutatni, nincs vele semmi baj felőlem lehetsz csúnya és szép is de véleményem szerint kicsit vedd könnyebbre a dolgokat és menyen spontán az életed. Nem mered mert ellopom a képed, vagy esetleg napiszaron lesz, vagy megtetszel ?:D! Üdv: Balázs
2010. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
nekem itt fenn van a képemXD
2010. júl. 31. 20:27
 20/55 anonim ***** válasza:
Kérdező: merre?
2010. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!