Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy introvertált lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált lánnyal találkozom. Mire figyeljek? Mit szabad, mit nem?

Figyelt kérdés

Szeretném ha nagyon jól alakulna, van olyasmi amire figyelnem kell? Mi a helyzet az olyanokkal, mint a csók, meg az érintések? Első alkalommal ilyen személy esetében hogyan érdemes közeledni anélkül, hogy ráijesztenék, vagy bármi ilyesmi?


Az nyilvánvaló, hogy nyugis helyre érdemes elvinni, de ha bizonytalan minden tekintetben, hogyan kezeljem őt? Hogyan legyek határozott és megfontolt anélkül, hogy véletlenül ráerőltetnék valamit, amit nem akar?


Köszönöm előre is.



2020. jún. 15. 01:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
#27: csak linkeltem a témába vágó képeket. Nem kell mindenben a hibát keresni. 🙃
2020. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
27-es nekem szánta, mert én írtam, hogy nem beszédesek az introk, de ez azt jelenti, hogy feleslegesen nem járatjuk a szánkat, magyarán akkor nyitjuk ki amikor kedvünk van hozzá,és amikor fontos hogy kinyissuk a szánkat.
2020. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez az "ÉNÉNÉNÉN ilyen meg nem értett kis ABCDEFG zsenike vagyok, és ezért MINDEN introvertált ilyen, mert ÉN kijelentettem"-től felállna a szőr a hátamon, ha lenne.


Túl van bonyolítva, be van dobozolva, hogy aki beszari, az is tudja mondani, hogy jaj, hát ő neki semmi hibája, semmit nem kell fejlődnie, ő nincs megértve.


Extrovertált és introvertált közt annyi a különbség, hogy az extrovertáltat a társaság, az emberi kapcsolatok töltik fel, az introvertáltat az egyedül töltött idő. Ezen felül bárki lehet bármi. Független ettől, hogy valaki beszédes, magabiztos, félénk, buta, okos.


"ez azt jelenti, hogy feleslegesen nem járatjuk a szánkat, magyarán akkor nyitjuk ki amikor kedvünk van hozzá,és amikor fontos hogy kinyissuk a szánkat"


Amikor kedvünk van hozzá... mindenki akkor beszél, mikor kedve van hozzá. És introvertáltak is beszélnek feleslegesen, pl. én. Akkor is, ha nem fontos. Ez sem introvertált, ez másmilyen személyiségi jegy.


És ezért rosszak a dobozok, mert a személyiségek bonyolultságát nem lehet ennyire beosztani. Mindenki vért izzad, hogy nagy kijelentéseket tegyen, de ilyen nincs.

2020. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

33-as írtam, hogy önmagában az introvertáltság nem határozza meg a személyt, a személyiség típus is kell hozzá, és a múltbeli, jelenbeli tapasztalatai.


Nem értem miért gondolod azt, hogy itt mindenki aki leírta a véleményét ÉN ÉN Én-ezik,bár az idézet mondat alapján nekem szólt :D. Én, írtam magamról, hogy kb el tudja képzelni egy intro egyik oldaláról a dolgokat, ami nem azt jelenti hogy minden intro egyforma :D, mert nem mi vagyunk a kérdés, hanem hogy mire figyeljen randinál a srác, és ha csak ennyiben határozod meg, hogy idézem:

"Extrovertált és introvertált közt annyi a különbség, hogy az extrovertáltat a társaság, az emberi kapcsolatok töltik fel, az introvertáltat az egyedül töltött idő." Ennek a fogalmát már én is jeleztem, hogy egy intro befelé éli meg az érzéseit, érzelmeit, az életét, egy extro kifelé, de az intro és extro latinul is ezt jelenti.


Ezzel nem segítettél neki, mert igazából az általam írtakon vitatkozol, de jó is így, mert legalább tudom példázni ezt a képet is:

[link]


Így értettem a felesleges beszédet, ez is felesleges volt pl. neked, mert nem értetted meg amit írtam, azzal, hogy feleslegesen jártatom a szám, mint ahogy most is, na tessék én is szoktam feleslegesen jártatni a kezem, de minek? Pl. a kéz jártatása hasznos dolog mert edzem. :D


Csak szépen csöndben jelzem, hogy segítségképpen írtunk személyes tapasztalatokat és példákat, hogy mik lehetnek valószínűleg a lányra jellemző dolgok, ami szintén nem garancia, mert minden intro személyiségtípustól változóan különböző, mint ahogy te is és én :D is, bocs de az én szót muszáj volt most leírnom, de nem egoságból, se nem nárcisztikusságból, hanem azért hogy különbséget tegyünk közted és köztem, mert merőben különböző introk vagyunk. Itt látszik, hogy feleslegesen ha teheti egy INFJ nem járatja a száját, és nem egy introról beszélünk, mert az felesleges, hogy magyarázom a számodra érthetetlent mint nagy falnak a természetet, így értettem, hogy feleslegesen nem járatjuk a szánkat, de ha fusztráltak vagyunk vagy jó kedvünk van, és jól érezzük magunkat, akkor előfordul hogy fecsegünk vagy feleslegesen jártatjuk a szánkat, de most nem vagyok fusztrált, csak segíteni próbálok a srácnak hogy jó legyen a randija. Ne vitatkozz inkább hanem adj tippet az úriembernek a randijára, mert nagyon készül ezen randira. Na. hehe :D

2020. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bizalommal, megértéssel, és szeretettel közelít, nem akarja kihasználni, akkor a legjobb embertípust választotta. Hűséges, és aranyos természetű ember!
2020. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Hát magamból kiindulva tudok mondani pár tippet.

Ha randira hívod ne menjetek kávézóba étterembe vagy ehhez hasonló helyekre.


Az a legjobb ha nem is találkoztok emberekkel szóval magát a várost vagy a települést is hagyjátok el. (Pl kimentek a mezőre vagy ilyesmi). Bár mondjuk ez már kicsit extrém, de én szeretek ennyire külön lenni.


A szavába ne vágj bele! Én személy szerint ha közbeszólnak abba amit elkezdek mondani akkor elhallgatok és nem szólalok meg. Ha meg esetleg visszakérdez, hogy mit akartam mondani akkor helyzettől függően olyan 50% az esélye, hogy egyáltalán belekezdek újra vagy azt mondom, hogy "semmit".


Más ezen kívül nagyon nincs szerintem.


20/F

2020. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
36-os jók a tippjeid, de a mezős randi csak x-edik randi után. Én is egyetértek hogy ne vigye kávézóba, teázóba, étterembe, de pl. séta egy kevésbé nyüzsgő részen, de azért emberek között, egyrészt biztonságot ad a lánynak, másrészt introvertáltként is biztonságba érzi magát, de az én tippem az állatkert volt első randi helyszínnek vagy egy füvészkert.
2020. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a randival? Mesélj, hogy sikerült?
2020. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges volt, nehezen szólalt meg, de amúgy egész jól alakult. Semmi komoly nem történt végül, mert nem volt meg hozzá a szituáció, az alkalom, illetve túl feszült volt még ehhez. Köszi mindenkinek a válaszokat :)
2020. jún. 25. 23:29
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Lesz következő randi is? Milyen randi helyszín lett a randin?
2020. jún. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!