Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt? 15F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? 15F

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt. Hogy csináljam? Még soha nem volt. Pedig nem nézek ki rosszul, olyan átlagos vagyok. A stilusom, olyan beszólogatós, de ettől még bir mindenki még a lányok is. A másik tulajdonságom, hogy mindenből viccet csinálok, ha valaki elkezd velem komolyan beszélni egyből hülyeségre terelem a szót. 2-szer volt már lehetőségem barátnőre, de elbasztam mindkét alkalommal. Ja és csak jól kinéző csajok érdekelnek, mert a rondákat könnyen fel lehet szedni.
2010. júl. 31. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:

A stilusom, olyan beszólogatós


xD nekem meg olyan köcsögöket verős :D

én is 15 éves vagyok de nem kérdezgetem hogy hogyan kell csajozni... menj baráttal vagy egyedül el valahova, és odamész egy csajhoz, bókolsz neki, elbeszélgetsz vele és kész.. ha bejösz neki akkor sima ügy...

Képzeld el úgy , hogy lvl 1-ről indulsz

és odakell menned a lányokhoz hogy experiencét ( tapasztalatot szerezz :D )

Nyomd fel magad lvl 100-ra és hajrá ^^

2010. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
Hat nem olyan nehez...de szerintem az nm igaz h ronda csajokat fel lehet hamar szedni..lehet vkinek az altalad es meg egy par altal velt csaj ronda ...lehet vkinek szep..lehet vkinek te vagy a ronda...ne legy ilyen bekepzelt:D 14/l ... ja es nm vok ronda...de foglalt,na paa:D
2010. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:

Te kecskeméti vagy?

mert nekem nagyon bejössz :D (egy csini lány)

2010. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok Kecskeméti :D. És nem a szépség a legfontosabb, de Nálam a szép mosoly nagyon fontos és a szép szem :).
2010. aug. 4. 22:09
 75/78 anonim ***** válasza:
kam,kamu,kamu...mi van már ennyire unatkozol?nyugi mindjárt itt a suli,aztán megnyugodhatsz."komoly is tudok lenni"egy ló*zart!Ennyire primitív vagy,hogy nem veszed észre,hogy egyik mondatoddal cáfolod a másikat?ha meg netán sikerül leírni egy normálisat,odaírsz valami hülyeséget,ami az egészet elrontja,ami már egyáltalán nem a vicc kategória.Ezért vagy még éretlen egy barátnőhöz,mert a humort nem tudod elválasztani a komolyságtól...ha fontos dologról beszél valaki,nem kiabálunk hülyeséget...ALAP.ha viccelődünk,nem nyomorultkodjuk túl,mert az szellemi fogyatékos hatást kelt...ez is ALAP.Tehát:humor<>komolyság,és nem humor=komolyság.+mértékletesség a szavakból,és azok használatának gyakorlása,tanulása!joéccakát
2010. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
Kecskeméti? Én is kecskeméti vagyok. 19f
2010. aug. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:

hát az első benyomás rólad nem túé jó...de most akkor te jófej vagy vagy köcsög??:OxD

14/kék szmű L

2010. aug. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
Inkább jófej :D. Nem rosszindulatból szólok be senkinek.
2010. aug. 5. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!