Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem.Nem sokat beszélgetünk.Hogyan legyen a barátnőm?Kérlek segítsetek!
2011. szept. 5. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Lasszóval.
2011. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Walk With Me ***** válasza:
83%
Beszélgessetek sokat, ismerjétek meg egymást, hívd el randizni.
2011. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
WoWozz.
2011. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
há nefurgyé' le, azt szeretik
2011. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Odamész hozzá, és ráüvöltesz, hogy: LESZEL A BARÁTNŐM? MERT SZÚRNÁM A FOSÓDAT!

Nekem bevált :D

2011. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez sok mindentől függ! Milyen a csaj ? Milyen tipus ? Mert nem mindegy ! Van aki ezt szereti és van aki meg azt .

Én a köztes utat választottam egy kicsit ilyen is meg olyan is vagyok . Szóval érthetőbben van bennem rossz meg jó is .

Ezt az évek során fejlesztettem ki , ami igen csak a hasznomra is válik .

A nők nem szeretik a túl puhány csávókat mert azokra azt mondják , hogy puhap-cs , de az sem jó ha túl kemény vagy mert akkor meg azt mondják hogy fafej vagy tuskó.

Kezded már kapírzsgálni ? A nők arra buknak ha a pasiban meg van mindkettő . Csak az olyan nők mint pl a dagi vagy csúnya azoknak mindegy hogy milyen a csávó . De ha jó nőt akarsz akkor öcsém kösd föl a gatyád és húzz bele.

Elkezdhetnél valami férfias sportot pl box vagy kondi

én egyszerre csinálom . Foglalkozz magaddal hogy lássa a nő nem vagy egy puttó! Vegyél divatos ruhát , csináltasd meg a hajad .

Ha ez mind megvan akkor már csak kedvesnek kell lenned a nőkhöz , de nem vidd túlzásba ! Legyél udvarias és soha ne beszélj csúnyán. Nézz ártatlanul mint egy szende kiskutya .A következő pillanatban meg legyél határozott , nézz úgy mint egy ölni készülő oroszlán . És amit mondasz azt minig tartsd be . De nem lógj a csaj nyakán túl sokat ,de a túl kevés sem jó . Csap le a leg nagyobb ellenséged , a helyi kemény csávót , hogy híred mennyen hogy te nem szórakozol . sok mindent kell még tenned ha jó nőt akarsz .

Ha meg elég a csúnya is akkor maradj olyan amilyen vagy . :)

Üdv apen

2011. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. szept. 5. 17:12
 8/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom!
2011. szept. 5. 17:13
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérlek Írjatok!
2011. szept. 6. 16:44
 10/12 DJ Radi Hawer válasza:
Hasonló vagyok a csávóhóz. Most így olvasgattam a dolgokat és sokan modnták már ezeket is nekem. Köszönöm hogy segítettetek. Igaz hogy rákerestem erre de találtam eredményt és elkezdek mindent...
2013. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!