Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt? 15F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? 15F

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt. Hogy csináljam? Még soha nem volt. Pedig nem nézek ki rosszul, olyan átlagos vagyok. A stilusom, olyan beszólogatós, de ettől még bir mindenki még a lányok is. A másik tulajdonságom, hogy mindenből viccet csinálok, ha valaki elkezd velem komolyan beszélni egyből hülyeségre terelem a szót. 2-szer volt már lehetőségem barátnőre, de elbasztam mindkét alkalommal. Ja és csak jól kinéző csajok érdekelnek, mert a rondákat könnyen fel lehet szedni.
2010. júl. 31. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
itt vagyok én:D
2010. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 Funktasztikus ***** válasza:
mih vagyünk be vagy mi?:D
2010. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
Na, látom itt elszabadult a pokol...
2010. júl. 31. 20:52
 64/78 A kérdező kommentje:
20:43 ezt mire irtad?
2010. júl. 31. 21:02
 65/78 anonim ***** válasza:
itt nem szabadult el a pokol csak asszem most nem a kérdéseddel foglalkoznak:PXD (lány)
2010. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim válasza:
te vagy az Akli Vince ?
2010. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim válasza:
a kérdezőnk szerintem 1 emos kis b.u.z.i. és csak azért nem mondják el neki hogy mit gondolnak róla mert sajnálják igazam van?
2010. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

De amikor adódik lehetőség, akkor miért szalasztod el?

Egyébként meg járj bulizni,vagy menj el valahová kisebb-nagyobb társaséggal, és úgyis találsz valakit.

Az nem baj ha beszólogatós vagy,de azért módjával,a csajod(amikor lesz) nem fogja értékelni ha midnig beszólsz neki valamit bunkó módon. Kicsit komolyodj, nem kell mindnből viccet csinálni. (Én is ilyen voltam,nehéz de nem lehetetlen)

15/l

2010. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
képet és akk meg tudom mondani h egyáltalán szóba állnának-e veled a jobb csajok
2010. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

,,Ja és csak jól kinéző csajok érdekelnek, mert a rondákat könnyen fel lehet szedni.''


Ne legyel ilyen bekezplet,es konnyebben talalsz magadnak csajt. Senkinek sem kellesz ilyen bekepzelt stilussal.

2010. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!