Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt? 15F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? 15F

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt. Hogy csináljam? Még soha nem volt. Pedig nem nézek ki rosszul, olyan átlagos vagyok. A stilusom, olyan beszólogatós, de ettől még bir mindenki még a lányok is. A másik tulajdonságom, hogy mindenből viccet csinálok, ha valaki elkezd velem komolyan beszélni egyből hülyeségre terelem a szót. 2-szer volt már lehetőségem barátnőre, de elbasztam mindkét alkalommal. Ja és csak jól kinéző csajok érdekelnek, mert a rondákat könnyen fel lehet szedni.
2010. júl. 31. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
Na most jól leoltottatok. A beszólogatásaimon pedig nevetnek vagy visszamondanak valamit, mert viccből mondom, és nem rosszindulatból, van amikor megsértek valakit, de nem tart hosszútávon a harag. Lehet, hogy segfejnek tünök, de nem vagyok az, vagy ha igen akkor pozitiv értelemben. Nekem egy szép és okos csaj kéne. És ha lenne egy barátnőm akkor azzal komolyan bánnák.
2010. júl. 31. 19:46
 12/78 anonim ***** válasza:
83%

én vágom h te milyen stílusú tag vagy! ilyen sz.arháziféle...

mindenkinek beszólogatsz, és ha 1szer is visszaszólnak neked akkor fel vagy háborodva...-.-"

hülye kis sz@rházi b.uzigyerek

2010. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 Funktasztikus ***** válasza:
100%
joh kinek nem egy szép és okos csaj kell?bár mindenkinek más a szép ami neked ronda az másnak szép am mindenkiben van valami gyönyürü;)de ahogy leirtad ezt a kérdést...egy taplónak tünsz lehet hogy nem vagy az de ha vadidegeneknek párszóból lejön akkor aki ismer szted?ne csinálj mindenböl viccet mert még az élet sulyosan keresztbe tehet kezdve azzal hogy nincs senkid...változtass magadon....deh ez az utolsó mondat pff...
2010. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
Én csak elmondtam, milyen stilusu vagyok, nem azért hogy lebaszatok hanem azért hogy tudjatok segitséget adni, de eddig nem kaptam egy jó választ sem. Lehet hogy segfej vagyok, de mindenkinek van rossz oldala. És a környezetemben nem utál senki. És lehet, hogy rosszul fogalaztam az utolsó mondatban, nem a külső az első, de azért nézzen ki valahogy. És tudok komoly is lenni, de csak akkor ha WoW-ról van szó :) (csak vicc)
2010. júl. 31. 19:54
 15/78 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eggyáltalán nem jó ha viccet csinálsz egy komolyabb beszélgetésből... és talán az utolso mondatodon meg elkéne gondolkozni és milyen h.ülyeség az!!! asszem értem h miért nincs bnőd...(Lány voltam)
2010. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
100%
hát öcsi ébredj fel és húzd ki a kezed a biliből a másik meg az ilyen kis beszólogatós b.uzi gyereknek lof.asz kéne nem szép meg okos csaj
2010. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 Funktasztikus ***** válasza:
100%
joh ez eddig ok.... lehet ha jobban meg ismernénk..... ne csak a külsö legyen fontos én se vagyok vmi jo képű ...ha meglátom hogy a csaj jol néz ki utána a belsejét nézem...ha kivülröl szép deh berülröl csunya kakit nem érsz vele pedig ez most már gyakran társul neh akarj nagyon jó csajt....mert lehet hogy ö olyan hogy ha meglát egy jobb pasit már dob...csak egy tipp: egy idegen csajnak ne ugy mutatkozz be mint itt;)
2010. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
78%
változtatni meg ugy tudnál ha nem viccelődnél ilyenekkel mert ez azért télleg sértő.... és nem jó ha ennyire elviccelsz ilyeneket... talán ha ez meg van akk keress egy csajt... (egy Lány):D
2010. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
56%
na öcsi felidegesítetted a lányokat most jön a lányok bosszúja:D
2010. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 Funktasztikus ***** válasza:
100%
komolynak is kell lennie egy pasinak-.- igaz nagyon szeretek viccelödni egyik lételemem:D de ha tényleg ha komolyságrol van szó azt nem szabad elviccelni..
2010. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!