Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen csajok jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajok jönnek be a pasiknak? Infó lent.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az egyik stréber osztálytársam mindenkinek bejön, pedig szerintem egyáltalán nem szép, szerintem nem szép az alakja, nem öltözik csakl olcsó kínai ruhákba, nincs stílusa, azt vezsi meg ami a legolcsóbb, habár a multkor már elment a NewYorkerba, de az alakja sem szép, a dumájáról inkább már nem is beszélek. pfujj

Segítsetek, hogy milyen csajok jönnek be a pasiknak..


2010. júl. 31. 15:04
1 2
 11/17 Apollo93 ***** válasza:
100%

Az előttem szólók már kb mindent leírtak:)

Figyelj úgy látom azt hiszed hogy ha márkásak a cuccaid attól Te máris jobb leszel nála emberileg sőt jobbfej leszel a márkától. :) Nagy tévedés.... de ezek szerint Téged az zavar hogy egy márkátlan nálad okosabb(nem stréber)és számodra nem tetsző csaj elvileg sokkal rosszabb kellene lennie nálad?:D

Majd ha kicsit érettebb leszel akkor majd rájössz hogyan lehet értelmes pasid! Addig várj 1-2..5-10 évet.

2010. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kayl18 ***** válasza:
100%
attól, hogy te márkás cuccokban jársz, az nem azt jelenti, hogy te vagy gazdag, hanem a szüleid szedik össze a pénzt, nem az számít honnan jöttél, hanem hogy hova tartasz, tehát azért mer made in china ruhákban jár nem kell lenézni őt
2010. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek ez előző komikkal,és szerintem te egy irigy kis p*csa vagy!!!Attól hogy valaki "stréber" vagy hogy valaki nem márkás cuccokat hord,attól még nem lesz kevesebb mint te!!Nem értem miért kell megszólni valakit,aki nem márkás cuccokat hord...szánalmas.A kérdésed alapján te irigy vagy erre a csajra, és szerintem okod is van rá,lehet hogy inkább te tanulhatnál tőle:nem minden a külső!!!!!
2010. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

hát nem szeretnék rá hasonlítani..és irigy semmiképp nem vagyok rá.. csak kiváncsi vagyok, hogy mit esznek rajta annyira..

de ne akarja nekem senki azt mondani, hogy egy brutális kinézetu csajjal hamarabb járna, csak azért mert okos, mint egy szép csajjal..

és igen.. szebbnek tartom magam tole.. és ugy érzem nincs mire irigynek lennem..

amugy meg nme zavar, hogy milyenek a ruhái, mert azt hordjon ami neki tetszik, csak azt nem értem hogy a pasiknak mi tetszik benne.. :)

2010. júl. 31. 18:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Latom teged is nemreg engedtek ki az elmegyogyrol... Huzhatsz magadra Zara,H&M,Retro,Bershka-t ha nincs stilusod es raadasul meg nagykepu is vagy=/

Ezek szerint annak a 300huf os kinais cuccokban jaro, streber csoffadt csajnak(leirasod szerint) van stilusa neked meg nincs...Mondanam azt h sajnallak de inkabb nem;)


Ui.: Ha nem veszed tolakodasnak...


Divatos holmikat bárki vehet magának, stílust azonban nem.


A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van. Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve, ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia.


Neha gondolkozz el ezeken ;))

2010. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kayl18 ***** válasza:
valószínűleg pont azért barátkoznak vele, mert jól tanul, segít nekik a tanulásba, te meg menjél summer jam-be, ma lesz buli, sok gazdag 20 éves jár oda
2010. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem a csajok jönnek be hanem a nők, mondjuk arra nem gondoltál, hogy esetleg nem csak a kinézet fontos?

Egy numerára igen, a kinézet fontos, de komoly kapcsolatnál a belső értékek sokkal fontosabbak. Lehet a belsője jobban megfogja a fiatalembereket mint a tiéd aztán cseszheted a ruháidat meg a trendi életszemléleted. Max egy éjszakára jó leszel aztán majd picsoghatsz 20-on-30 évesen az ismik esküvőjén.

2010. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!