Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jönnek be a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a pasiknak a magas, vékony csajok?

Figyelt kérdés
pl.174 cm... ez mennyire vonzó vagy lehet taszÍtó a pasiknak?(kicsi cici kicsi popsival?)
2008. aug. 17. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön!


Üdv:

Egy 193 centis vékony pasi

2008. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nos, a magas nőkkel nincs bajom, de nekem fontos, hogy egy hölgynek legyen cicije és popsija.
2008. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
75/B...sztem kicsi :S
2008. aug. 17. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
2008. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

A magas vékony nők is lehetnek szépek! :)


A 75/B-vel az a jó, hogy idősebb korodban nem fognak lógni a melleid. A magasabb pasiknak általában bejönnek a magas nők. :)

2008. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még tőled is magasabb vagyok, és sokáig zavart, de valahogy mégsem volt gond soha pártalálásban. A partnereim is arra hivatkoztak (pedig voltak alacsonyabbak is) hogy szószerint "kitűnöbb a magasabb hölgyek szépsége, nem mint a kukipörgentyűöké." Elnézést..:) Ne zavarjon a kisebb mell és popsi,mert ezekszerint modell alkat vagy.
2008. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, sztem semmi gond az adottságaiddal!!

Én 167cm vagyok, és 70B-s melltartót hordok..

Nem mondom, jó lenne nagyobb cici, de van mivel egyensúlyozni a dolgot, mert pl. a fenekem meg állítólag "formás foghagymapopsi" =)

Szóval ha megtalálod magadban azt, ami szerinted átlagon felüli vagy említésre méltó, akkor nem kell aggódnod amiatt, hogy nem vagy elég jó...:)

És sztem örülj neki, h ilyen magas vagy, így nem lesz kényelmetlen egy magasabb pasival lenned.

Mert valljuk be, nekem a 167cm-emmel egy 190es pasi elég nehézkes lenne:D:S Pedig én imádom ha egy pasi magas(és izmos:P)..

Ebből adódik, hogy a mostani barátom csak 175cm(és izmos:D:P).

Szval semmi gond veled így a két adat alapján! :)

2008. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akinek kilátszik a borda az nem olyan jó de ha egy kicsit van hasa de nem lötyög és normálisan tud futni. Akkor tökéletes amúg jó ha van egy nem túl nag cicije meg popsija. Magassága bármennyi lehet de ha ő 200 cm te 50 cm akkor nem hiszem h örülne neki ha lehojalna ahoz hog megcsókoljon. :)
2008. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet átlagosabb leszel de semmi baj :)
2009. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!