Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen csajok jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajok jönnek be a pasiknak? Infó lent.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az egyik stréber osztálytársam mindenkinek bejön, pedig szerintem egyáltalán nem szép, szerintem nem szép az alakja, nem öltözik csakl olcsó kínai ruhákba, nincs stílusa, azt vezsi meg ami a legolcsóbb, habár a multkor már elment a NewYorkerba, de az alakja sem szép, a dumájáról inkább már nem is beszélek. pfujj

Segítsetek, hogy milyen csajok jönnek be a pasiknak..


2010. júl. 31. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, szerinted. Attól, mert olcsó ruhákban jár, még lehet jófej, meg lehet stílusa. Most azt se hidd, hogy attól, hogy pl. te a Retroban veszel dolgokat, leszel valaki.
2010. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
add magad és ne próbálj másnak látszani :d én a szoli szökevényket pl utálom:d inkább vékonyabb csajok :D hja és nemárt ha van véleménye :D és nem mindenre igen a válasza :D 21/f
2010. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hm..ugy látszik ezek szerint a pasiknak nem számít a kinézet, csak az hogy legyen kibe dugni.. már értem.. :( sajnos..
2010. júl. 31. 15:17
 4/17 A kérdező kommentje:
ja..ez nem csak az én véleményem..még páran így gondoljuk..
2010. júl. 31. 15:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

istenem. előbb olvastam, hogy minden pasi utálja a szőke kis ribiket, akiket csak a divat, a trend köt le, mégis ha buliban vagyok érdekes módon minden pasi a szőke kis bukik, akiken látszik, hogy semmi agyuk nincs, azzal vannak elfoglalva, hogy minél több pasit behálózzanak és természetesen megy is nekik, mert a pasik erre ugranak. szánalom ez az egész. értem én, hogy éljék ki magukat az emberek, de van határ basszus.

egyébként nem azért vagyok felháborodva, mert én egy csúnya csaj vagyok, akit felháborít a dolog, csak már unom, hogy sok okos, értelmes csaj magányosan szenved otthon, mert már nem hisznek semmiben, a buta libák meg élvezik az életet..

2010. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neki nem ilyen felszínes témái vannak... hmm?

Lehet hogy nincs menő cucca vagy jó alakja és trendi szövege, de esze igen?

2010. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
annyira tudatlan vagy... attól h valakinek szépek a ruhái még lehet ronda. az arc a legfontosabb KÜLSŐ tulajdonság
2010. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Értsük már meg a pasiknak a szép csajok tetszenek.


Attól, hogy te azt írod, hogy nem szép, még nem jelent semmit. Női féltékenység?


Ha 1 csúnya csaj Victoria Secret fehérneműben vonaglik, akkor is csúnya.

2010. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

15:21 es!!!

Légysziii ne szóld le a szőke csajokat ;)

a hajszin nem jelent semmit sem... több mint 2 éve van barátom..nem minden szőke csak rib@anc..nem tudom miért kell általánosítani. :S szánalmas...

amugy meg ha ennyire szar neked akkor mért nem kezdessz magaddal valamit ??? istenem...

2010. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, igen itt a probléma!hogy Te alapból lenézed akik olcsó kínai cuccokban járnak? miért? lehet valaki nagyon szexi attól függetlenül hogy nem retro vagy akármilyen márkás ruha van rajta...az értelem a fontos!mint te magad is leírtad "stréber" osztálytársad mindenkinek tetszik, lehet nem is stréber csak csupán van agya, értelmes és bármiről el lehet vele beszélgetni..nem csak a legújabb műkörömmintáról meg szoliról meg márkás cuccról!nem divatb.zi, plázacica aki csak megd.gni kellene...meglehet vele jelenni bárhol!csak olvasd vissza a kérdésed és azonnal rájössz mi az ami pont NEMMMM tetszik a férfiaknak!a válasz az olyan irigy, divatmániás mint pl. TE!
2010. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!