Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig a nagyszájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nagyszájú csajok kellenek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Most voltam barátnőmmel a Balatonon és ő sokkal hamarabb megnyílik mint én rögtön bármiről elbészél bárkivel és elég kihívóan öltözik míg én nem tudok egyből felszabadulni és nem is öltözök durván föl csak valami csinosabbat és az problémám hogy odajön pl egy csapat srác és csak körülötte hemzsegnek én meg ott vagyok hagyva és ugyebár ha nem beszélnek hozzád akkor elég nehéz felszabadulni egy társaságban.
2010. júl. 24. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Melletük nem lehet unatkozni, és mindig van valami közös téma.

De szerintem a fiuk többségének az agyára mennek a csacsogós lányok.

2010. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te magad írtad le a titok nyitját.Ha annyira azt akarod,hogy olyan "sikeres" legyél,mint a barátnőd,akkor viselkedj hozzá hasonlóan.
2010. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát nekem pont a kicsit visszahúzódóbb lányok jönnek be

ilyen a bnőm is<3

16/F

2010. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a csajoknak csak a kigyúrt agyatlanok kellenek. Ezekszerint neked is...
2010. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem az izomagy srácok jönnek be csak nem hiszem el hogy 3 nap balcsi után 1 darab normális srác nem volt ...
2010. júl. 24. 22:44
 6/14 anonim ***** válasza:

ugyanez vok csak fiuba:D akiknek nagy a szájuk éa jó a beszélőkéjük könyebben szót értenek másokkal, mindig mosolyognak és elnyerőek, holott lehet, hogy az csak látszat és a valóság az, hogy idegesítőek és bunkók. Amiért csöndes,kevésbé beszédes és nem annyira mosolygós vagyok sokan azthiszik bunkó és érzéketlen vagyok, pedig aki ismer tudja, hogy kedves és érzéken srác vok (nem fényezésből). Sajnos nehéz megnyilni csak ugy olyan embernek akinek nem olyan a természete. Mosolyogj, légy kedves, maradj a pasik közelébe, ha megszólítanak kedvesen válaszolj az fontos, engem is lelomboz, ha valaki bunkón válaszol, pedig nagy lámpalázat küzdöttem le (sokszor), hogy csak ugy csevegni kezdjek. Én ennyit tudok tanácsolni, meg talán azt, hogy próbálj meg te is a csendes srácokhoz közeledni...tudod mint zsák és a foltja:D

18/f

2010. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azert kellenek a nagypofaju csajok, mert nekik legalabb van mit betomni. ha hamarabb nyilik meg, akkor lehet h a combja is hamarabb nyilik. 3 nap balcsi utan ne varj csodat. am nem kell mindenkinek nagypofaju csaj. ez megint altalanositas, amit sztem mindenki utal
2010. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bárcsak így lenne, ahogy leírod!

A fiúknak nem kellenek a nagypofájú csajok. Balatonon meg nem fogod megtalálni életed szeremét, ez szinte biztos...

Nyilván, ha odajön egy csapat srác, akkor azzal fognak beszélgetni, aki beszélget velük, de ez nem jelenti azt, hogy te nem tetszel nekik.

Ugyanígy az öltözködésben: nyilvánvaló, hogy aki kicsit kivágottabban öltözködik és többet mutat, az hamarabb elkapja egy srác tekintetét, de hogy hosszú távra ez alapján választana barátnőt, azt kétlem.

Egyébként buliba valóban nem túl szerencsés a visszafogottan csinos öltözködés, ezzel nem azt mondom, hogy k.ásan kéne felöltözni, de lehet egy kicsit szexibben, mint ahogy egyébként az utcára kimennél. Ez azt jelenti, hogy legyenek olyan ruhadarabjaid, amit csak ilyen alkalmakra tartogatsz, 1-2 kicsit feszülősebb, kivágottabb felső, esetleg miniszoknya, de csak azon a határon belül, hogy jól érezd benne magad, és szexinek. Így több esélyed van ismerkedni, és ha már felkeltetted egy srác figyelmét, akkor könnyeb szóbaelegyedni vele, és esélyed van arra, hogy esetleg jobban is meg akar majd ismerni. Szóval azért megéri...

De amúgy a srácok kifejezetten félnek a nagyon nagydumás csajoktól, mert azért szeretnek ők dominálni, szóval hosszabb távon te vagy a befutó....

A felszabadultságon viszont tényleg változtatnod kéne, hiszen egy buliban te se azzal a sráccal akarsz megismerkedni, aki szemmel láthatóan feszeng és kellemetlenül érzi magát, hanem azzal, amelyik rádmosolyog és felszabadult, jól érzi magát. Egyszerűen pozitívabb benyomást kelt első ránézésre. Ha a beszéd nem is megy, próbélj meg mosolyogni és jól érezni magad, és ne görcsölj, hiszen bulizni mentetek. Ha csak táncolsz és jól érzed magad, akkoris jó a buli, nem kellenek fiúk hozzá, de hidd el, ha így gondolod, akkor pont csőstől jönnek...

2010. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én erre csak azt mondanám h ezt a kérdést azok teszik fel aki úgy járnak h nem kellenek egy fiúnak. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2010. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ugyanazt a kérdést akartam belinkelni :D
2010. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!