Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig a nagyszájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nagyszájú csajok kellenek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Most voltam barátnőmmel a Balatonon és ő sokkal hamarabb megnyílik mint én rögtön bármiről elbészél bárkivel és elég kihívóan öltözik míg én nem tudok egyből felszabadulni és nem is öltözök durván föl csak valami csinosabbat és az problémám hogy odajön pl egy csapat srác és csak körülötte hemzsegnek én meg ott vagyok hagyva és ugyebár ha nem beszélnek hozzád akkor elég nehéz felszabadulni egy társaságban.
2010. júl. 24. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és hol voltál? Nekem pont az ellentét kell, mert én is pont azoknak vagyok az ellentétjük, akiket a lányok szeretnek. dobj egy privátot.
2010. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"nem hiszem el hogy 3 nap balcsi után 1 darab normális srác nem volt ..."

Bocs, hogy épp nem értem rá nyaralni :)

2010. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat de azért még annyit hozzátennék h én általában mosolygós vagyok és akkor már el tudok beszélgetni valakivel ha már valamennyire ismerem pl egy helyre járunk suliba vagy strandon pl együtt röpiztünk vagy akármi szal nekem valami alapismeretség kell ahoz h beszélgetni tudjak
2010. júl. 25. 13:18
 14/14 A kérdező kommentje:
ja am 16 éves vagyok
2010. júl. 25. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!