Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lesz, ha így próbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz, ha így próbálom felkelteni a figyelmét? Hasonló akció esetleg? (többi lent) 15/Fiú

Figyelt kérdés

Azt akarom h észrevegyen egy 14 éves lány az osztályomban, jó lenne ha magamba tudnám szerettetni őt.


Azt találtam ki egy barátommal hogy mivel a szép lány sokat jár pizzázni egy étterembe a suli mellett egy utcával, szinte egy héten 3-szor legalább ott látjuk. És el lehetne raboltatni onnan egy furgonnal, mert olyan van a barátomnak és meg tudná szerezni. Többen is benne lennének az osztályból hogy valódinak látszon az akció. Aztán én megmenteném, még nem találtuk ki pontosan hogy hogy, talán a rendőrséget riasztanám és miután hazament a lány elmondanánk nekik hogy csak kamu, de ez még csak ötlet és nem lenne hülyeség mielőtt hülyének néznétek.


Ha van hasonló ötletetek vagy csináltátok már furgonnal írjátok már meg ha esetleg van ilyen. Nagyon megköszönném mert tetszik a nö. Peace


2010. júl. 30. 22:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Legális akció, ha pl. lehívsz jó sok osztálytársat a strandra. És őt is.

De hallod, ilyen ZS-kategos akciófilm jelenetet nehogy rendezz neki, mert egy életre megutál, ráadásul nagyon gagyi.

2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
basszus te scrizofreen vagy:D inkább mond el neki hogy szereted és vegyél neki egy pizzát nyomorék
2010. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

és kiderülne hogy a csaj szuperhős és 20hónap intenzív vár a spanjaira.!

OHH FUCKYEAAAAAAAAA :DDDDDDDDDD

én is akarok ilyet!

kamerával vegyétek fel.!!!

2011. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!