Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lesz, ha így próbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz, ha így próbálom felkelteni a figyelmét? Hasonló akció esetleg? (többi lent) 15/Fiú

Figyelt kérdés

Azt akarom h észrevegyen egy 14 éves lány az osztályomban, jó lenne ha magamba tudnám szerettetni őt.


Azt találtam ki egy barátommal hogy mivel a szép lány sokat jár pizzázni egy étterembe a suli mellett egy utcával, szinte egy héten 3-szor legalább ott látjuk. És el lehetne raboltatni onnan egy furgonnal, mert olyan van a barátomnak és meg tudná szerezni. Többen is benne lennének az osztályból hogy valódinak látszon az akció. Aztán én megmenteném, még nem találtuk ki pontosan hogy hogy, talán a rendőrséget riasztanám és miután hazament a lány elmondanánk nekik hogy csak kamu, de ez még csak ötlet és nem lenne hülyeség mielőtt hülyének néznétek.


Ha van hasonló ötletetek vagy csináltátok már furgonnal írjátok már meg ha esetleg van ilyen. Nagyon megköszönném mert tetszik a nö. Peace


2010. júl. 30. 22:50
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:

Én is 14 vagyok, ezt az elrablásosdit egyáltalán nem tetszene és olyan maflást kapnál hogy csak na ha kiderül az igazság hogy csak na, az már nagyon is tetszene ha meghívnál egy pizzára meg fagyira vagy sütire.

Csak arra figyelj hogy ne hozd zavarba az nagyon idegesítő, pl.ne legyenek ott a haverjaid és ne kezdj el neki verset szavalni azt szerintem 14 évesen még nem díjazná.



Ui.Neked kell majd fizetni és ha nem lesz nálad elég pénz az nagyon ciki.

Ja és ha minden jól sülne el nekem biztos bejönnél a pizzasós tervel, úgyhogy inkább ezt próbáld ki.

2010. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nem néztél egy kicsit túl sok akció filmet?Akkorát szakadtam,bár nem mondom eredeti,de nem semmi hejjj.Inkább hívd meg valamire,ha nem ilyen extrém csaj elég szarul sülhet el és kitudja aztán a házból sem mer kimozdulni.Hívd meg inkább valamire öcsém .... jobban jársz.
2010. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ezt baromságnak tartom. Miért nem futsz össze vele "véletlenül" a pizzázóban? Aztán meghívod, hazakíséred, közben beszélgettek. Szerintem ez a furgonos dolog marhaság.
2010. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Nem TV-zel TE túl sokat???
2010. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
Ha mar minden keppen fel akarod hivni a figyelmet akcioval ako valakivel beszeld meg hogy tamadjak meg es raboljak ki es a rablas kozbe a megfelelo hejen leszel es a fiukkal megbeszeled hogy hadjak magukat esvte megvered oket!!! Ez hosies es aztan meghivod 1 pohar vizre hogy nyugodjon meg es a tobbi a te dolgod...
2010. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ha ezt csinalnad a hugommal. Megkeresnelek, kitepnelek a k_urva geped elol, levinnelek a kutyafuttatora összehugyoztatnalak par dan-doggal, vegighuznalak a foutcan es a vegen kikötöznelek egy poznahoz ;)
2010. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van szerintem...


Vagy nem veszi komolyan a próbálkozást,

vagy halálrarémül.


Egyik sem jó neked szerintem. Az ilyeneket verd ki a fejedből.

2010. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 kayl18 ***** válasza:

ha ilyet csinálnál csaj ismerősömmel, fejedet a járdaszegélyre b.sznám és akkorát rúgnák a fejedbe hogy kitörik az összes fogad, na akkor vagánykodjál

hívd meg 1 pizzára azt elvan intézve

2010. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Most nem olvastam el, a válaszokat, lehet írta már valaki,hogy a rendőrök, tűzoltók, mentők felesleges riasztása után vállalni kell a következményket!
2010. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocsi,már leírták előttem
2010. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!