Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lesz, ha így próbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz, ha így próbálom felkelteni a figyelmét? Hasonló akció esetleg? (többi lent) 15/Fiú

Figyelt kérdés

Azt akarom h észrevegyen egy 14 éves lány az osztályomban, jó lenne ha magamba tudnám szerettetni őt.


Azt találtam ki egy barátommal hogy mivel a szép lány sokat jár pizzázni egy étterembe a suli mellett egy utcával, szinte egy héten 3-szor legalább ott látjuk. És el lehetne raboltatni onnan egy furgonnal, mert olyan van a barátomnak és meg tudná szerezni. Többen is benne lennének az osztályból hogy valódinak látszon az akció. Aztán én megmenteném, még nem találtuk ki pontosan hogy hogy, talán a rendőrséget riasztanám és miután hazament a lány elmondanánk nekik hogy csak kamu, de ez még csak ötlet és nem lenne hülyeség mielőtt hülyének néznétek.


Ha van hasonló ötletetek vagy csináltátok már furgonnal írjátok már meg ha esetleg van ilyen. Nagyon megköszönném mert tetszik a nö. Peace


2010. júl. 30. 22:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
hát ti nagyon pihent agyúak vagytok h ezen gondolkodtok... én a helyében kb. úgy megijednék, hogy felpofoználak.
2010. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
mármiint amikor közlöd vele h kamu volt.
2010. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Atyaég:O Hát szerintem ez elég átlátszó lenne, már ne haragudj....Jobb lenne, ha inkább te is elmennél abba a pizzázóba és leülnél mellé mondjuk, ha már osztálytársak vagytok, és beszélgetnél vele...szerintem legalábbis..amit ide leírtál az gáz.



17/F

2010. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
80%
persze.. a lány apja meg beveri a fejed, ráadásul a lány se áll ved többet szóba..
2010. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

XD XD XD XD LOL

Ember, hívd meg egy kajára a kedvenc helyén, beszélgessetek, és hidd el ha van nála esélyed menni fognak a dolgok ! :D

2010. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De nem vele közölném h kamu votl hanem a rendőrökkel. benne meghagynám a tudatot hogy megmentettem
2010. júl. 30. 22:54
 7/33 Allison ***** válasza:
Én egy pofon után biztos nem állnék veled szóba ha ezt tennéd. Nem akarok ovisokkal járni...
2010. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Allison ***** válasza:
Az meg a második hogy semmilyen kapcsolatotok nincs de már egy hazugsággal indítasz... Szerintem te nem vagy még érett egy kapcsolathoz.
2010. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ember, verd ki a fejedből az elrablósdit mert sittre kerülhetsz. Ha a csaj VÉLETLEN jópofának is találná az esetet, a szülei _NEM_, ez törvényellenes!!! Életreszóló traumát lehet vele okozni, ne legyél már hülye
2010. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Hát akkor már inkább raboltasd el a furgonnal, de folytasd úgy, hogy " véletlenül " arra sétálsz és vagy felszöksz a furgonra ( a hátuljára ) és ott maradsz ameddig meg nem áll az autó, vagy esetleg követed a furgont egy másik autóval vagy motorral vagy valamivel és amikor megérkezik az autó az adott helyszinre akkor .........hát ott nagyjából megáll a mese, mivel nem igazi rablásról van szó. Esetleg csináltok valamit együtt, már maga az addigi akció is elég adrenalintermelő lenne. De szerintem sokkal jobb ez a változat, mint a rendőrségriasztásos. Egyrészt azt megjárhatjátok, másrészt kissé gáz, hogy este majd felhivod, hogy az egész egy kacsa volt és ennyi hűhó volt a semmiért ( mivel te alig voltál jelen az egészben, egy szimpla marhulásnak tűnhet inkább az egész, mint egy elkápráztatási módszernek )
2010. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!