Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lesz, ha így próbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz, ha így próbálom felkelteni a figyelmét? Hasonló akció esetleg? (többi lent) 15/Fiú

Figyelt kérdés

Azt akarom h észrevegyen egy 14 éves lány az osztályomban, jó lenne ha magamba tudnám szerettetni őt.


Azt találtam ki egy barátommal hogy mivel a szép lány sokat jár pizzázni egy étterembe a suli mellett egy utcával, szinte egy héten 3-szor legalább ott látjuk. És el lehetne raboltatni onnan egy furgonnal, mert olyan van a barátomnak és meg tudná szerezni. Többen is benne lennének az osztályból hogy valódinak látszon az akció. Aztán én megmenteném, még nem találtuk ki pontosan hogy hogy, talán a rendőrséget riasztanám és miután hazament a lány elmondanánk nekik hogy csak kamu, de ez még csak ötlet és nem lenne hülyeség mielőtt hülyének néznétek.


Ha van hasonló ötletetek vagy csináltátok már furgonnal írjátok már meg ha esetleg van ilyen. Nagyon megköszönném mert tetszik a nö. Peace


2010. júl. 30. 22:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
mondjuk tényleg nem tennék inkább semmi törvény elleneset mert nem akarok büntetett elő életű lenni főleg amúgy mert katona szeretnék lenni. szal inkább legális akciókat mondjatok
2010. júl. 30. 23:05
 12/33 anonim ***** válasza:
23:01 vagyok- hát igy végigolvasva a többiek válaszát, nagyjából egyetértek velük. Viszont azért mentem bele egy kicsit az ötletedbe, mert nekem is ilyen volt az egyik EX- pasim, mint te. Tőle megtanultam, hogy sokszor az számit, ami a háttérben van, a megnyilvánulási mód függ az októl, és ha ez az ok az érdeklődés, valamint a vonzalom, akkor az már magában kellemes érzés a lánynak. Persze számit attól is, hogy milyen tipusú lány, velem például extrémebbnél extrémebb " akciókat " művelt az exem, de nem maradt semmi traumám vagy ilyesmi, bár igaz, hogy sokszor túlfárasztott a dolog és kissé soknak találtam, de ha arra gondoltam, hogy mindezt azért csinálta, mert vonzódott irántam....wow....akkor már semmi sem számitott ! :-D
2010. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Allison ***** válasza:
Ha tiszteled a csajt akkor semmilyen akciókat nem csinálsz. Egyszeráen csak elkezdesz vele ismerkedni. Vagy ahhoz gyáva vagy hogy odamenj hozzá? Az nem igazi szerelem hogy ilyen akciókkal manipulálod. Ha pedig egyáltalán nem tetszel neki akkor csinálhatsz amit akarsz.
2010. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

22:53 as vagyok!


lírtam milyen "akciót" csinálj! olvass csak vissza! az beválik ha bejössz neki.

2010. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
rendőr megbaszna ha megmondanád h kamu...figyelj...ez mire jó? hogy izgibb legyen? télleg nem akarlak fikázni de nem lenne egyszerübb ha ennél vele egy szelet pizzát? és megmondanád h találkozhatnátok sulin kívül is?
2010. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

ha a csaj egyszer megtudná h kamu...

szerintem beverne neked egyet :)

2010. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 DarkTemplar ***** válasza:
Háhá! Ez mekkora! Van ebben kreativítás. Szerintem tetszene a csajnak, hogy valami szokatlan történik vele.
2010. júl. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
XD te pihent agyu lol.amugy ember.minden elismerésem a fantázia világodhoz...te gyökérXD
2010. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Kezdjuk ott h egy 14 eves lanyka meg nem NO.

Szerintem az is elegge elkapraztatna ha nem probalnal ilyen vagany csavo lenni:"tetszik nekem a no".

A tervedrol meg annyit h szerintem tulzas es ha kihivod a rendoroket az teves riasztas ami buntetendo.

Meg elegge mesevilagban elsz, de majd kinovod.:)

2010. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
100%
hahahahahaha te hulye vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!