Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Boltos lánytól, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boltos lánytól, hogy lehet elkérni a telefon számát?

Figyelt kérdés
A fő probléma a ritka kontakt. Konkrétan heti 1x megyek abba boltba,de rendszeresen.

2020. máj. 27. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a nevét kérd el, és írj rá face-en, ha megadja.
2020. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Háááttt... mindig vannak nála? Akkkr be kell vállalnod a szitut, hogy emberek előtt kéred el az elérhetőségét. Nehéz, mert mindenkinek kellemetlen, ha feltartod a sort.

A blokkra irathatnád rá vele, miután megpuhítottad pár kedves szóval.


Esetleg egy gyors kérdés, hogy mikkr végez, mert szeretnéd megismerni, meghívnád őt egy... akármire.


Akkkr jó, ha nincs senki nála. Akkor tudnál vele néhány szónál többet beszélni, és így könnyebb azt a bizalmi szintet kiépíteni, hogy elfogadjon egy bármilyen ajánlatot, felkérést.


Mj az oka amúgy, hogy szeretnéd őt megismerni

2020. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Amatőr...


"Szia/üdvözlöm!


Ez (legyen a kezedben egy bármilyen termék!) milyen?"


Ha azt mondja, hogy nem kóstolta, akkor mond neki, hogy semmi gond, majd te vállalod a kockázatot, hogy kipróbáld, és utána felhívod, hogy beszámolj neki róla.


Ha azt mondja finom, akkor mond neki, hogy nem hiszed el, de kipróbálod, és ha valóban finom, akkor bocsánatkérésed jeléül elvinnéd...valahová.


Ennyi. Bevált tipp! Fiatal lányok és MILF-ek is veszik a lapot.

2020. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

ilyenkor sajnos nagyon kellemetlen helyzetbe lehet hozni a másikat főleg a dolgozót, mert te max nem mész oda hosszú ideig de ő ott marad....


És ha nem vagy neki szimpatikus az necces.


Főleg akkor gond ez ha kasszánál van a lány.


Valóban elég lenne ha a nevét kérnéd el és inkább ráírnál ha pénztáros.

2020. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nehez ügy de nemtudhatod van e amugy barátja. Mert akkor ciki. Amúgy én a helyedben azt csinálnám amikor fizetek odaadnek egy kis cetlit amire leirnad hogy szeretnéd megismerni és ha neki is szimpi vagy akkor írjon rád facen. Írd rá a neved és ennyi. Aztán ha keres keres ha nem akkor legalább kiderult. 😏
2020. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
van barátja
2020. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok, a minap történt velem ez az eset. Gyorsétteremben dolgozom, jött egy csapat külföldi. Kiadtam a rendelését az egyiknek, mire mondja, hogy "I think I'm missing something". Kérdeztem, hogy mit. Azt mondja: "Your phone number". :D Szerintem jófej volt, nem tudom, magyarul mennyire jönne be, de szerintem magyarul sem annyira gáz. :D
2020. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es ötlete szerintem cuki, és nem kellemetlen egyik részről se, mert inkább poénnal oldja, ha nem is adja meg, a pénztárban lévő mondhatja, hogy jaj, hát én sem tudom, nem hagytad otthon? pl.
2020. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es és mit válaszoltál?
2020. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Ami külföldieknél működik, az egy magyar srácnál sajnos aligha.. Tapasztalatból írom. Külföldi srácoknál gyakran már egy mosoly is elég szokott lenni a sikerhez, mert kb. 3x-os eséllyel indulnak amiatt mert külföldiek...:)
2020. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!