Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Boltos lánytól, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boltos lánytól, hogy lehet elkérni a telefon számát?

Figyelt kérdés
A fő probléma a ritka kontakt. Konkrétan heti 1x megyek abba boltba,de rendszeresen.

2020. máj. 27. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal kezd a dolgot, hogy nem heti 1x jársz a boltba, hanem napi 1x. Gyakroi kontakt, kis flörtölés sokat segít a sikerhez.


Elkéred a telefonszámát és arra gondol a csaj: ki ez a f.sz? ha gyakrabban lát, kedves vagy vele, mindjárt más szintről indulsz

2020. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es jó tanácsot adott, ha csak szimplán úgy kéred el a telefonszámát, hogy semmi kontakt és ráadásul motyogva, mintha csak magadnak mondanád, tehát az aha élmény, ja hogy elfelejtettem valamit, úgy azt hiszi a pénztáros, hogy csak magaddal tárgyalod meg, hogy elfelejtettél venni valamit, nyilván ez fordítva sem lenne egyértelmű, ha a pénztárban lévő mondaná ezt, mert ott meg a vevő gondolná, hogy biztos nem hozzám szólt. Meg kell szólítanod a lányt, de egyértelműen, hogy tudja, hogy hozzá szólsz, de úgy nehéz ha ismeretlenül szólsz, mert ha bizalmatlan akkor lehet nemet mond, de ha próbálsz előtte beszélgetni vele, és utána kéred el a számát, úgy ahogy az egyik lány mesélte a poénos élményét, hogy elfelejtett valamit, mire a lány kérdezte, hogy mit, a számod, ez így szerintem poénos, csak tudni kell a megfelelő alkalmat, mert pl. ha nyüzsi van, és zsivaj és félénken motyogod akkor nem biztos, hogy észre veszi, hogy hozzá szólsz, nem biztos hogy a füléig eljut, mivel hogy már plexi üveg is van a pénztárnál, egy normál fülű ember se mindig érti mit mond a másik pláne maszkban és a sorban lévőt sem mindig lehet érteni, ha szól. Én speciel ha nyüzsi van a sorba akkor van hogy nem hallom ha szólnak hozzám, de nekem speciális mivel én nem hallok az egyik fülemre, szóval én mint vevő ha hozzám szólnak lehet csak akkor veszem észre bizonyos helyzetekben ha megérinti a vállam, hogy szia pl, vagy ha nagyon látványosan és érthetően beszél, természetesen nem kiabálva, mert pl. amelyik fülemre nem hallok ha beleordítana elszédülnék, és maximum nem értené miért próbálnék valami kapaszkodót keresni vagy miért fognám a fejem, hogy visszanyerjem az egyensúlyom. Ha fáradt vagyok akkor meg akaratlanul nem veszem észre, mert a sorba időnként jó csak úgy bámulni soron kívül magam elé.
2020. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!