Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A közösségi oldalakon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közösségi oldalakon meg társkeresőkön miért ugrálják körbe az elhízott nőket is?

Figyelt kérdés

Miért ennyire igénytelen sok férfi? Inkább ne legyen nőm, mint egy elhízott, egészségtelenül élő nő.


F/29


2020. máj. 18. 23:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#19 Legalább azt látnád, kinek válaszolsz. Nem én lúzereztem. Azon kívül a túlsúlyos emberekről ordenáré módon beszélnek itt sokszor. Azon kár sírni hogy normális kommentek is le vannak értékelve valamelyest, ez minden kérdésnél így van.

És társkeresőn sem ezt tapasztalom, de arra persze nem tud érdemben válaszolni a kérdező. Aki mondjuk annyira fogyatékos, hogy szerinte itt tombolnak a kövér nők. Nem vagyok kövér és nem tombolok, sőt, semmi tombolást nem látok. Ja és a kérdező sokkal gázabb, mint bármilyen kövér nő akinek nem tetszik, hogy letehenezik.

2020. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert sok férfi annyira ösztönlény, hogy mindegy mibe, csak bele tudja mártani a farkát. De amúgy a kövér nőket ők is csak egy éjszakára akarnák, azért, mert más nincs.
2020. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Clay Morrow ***** válasza:
Mert punit rejtenek azok is.
2020. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!