Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A közösségi oldalakon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közösségi oldalakon meg társkeresőkön miért ugrálják körbe az elhízott nőket is?

Figyelt kérdés

Miért ennyire igénytelen sok férfi? Inkább ne legyen nőm, mint egy elhízott, egészségtelenül élő nő.


F/29


2020. máj. 18. 23:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A nőket nem tudom, de én direkt a hozzám illő alkatúak között kerestem volna :-( Mondjuk én tipikusan középen vagyok súlyban, aki a kövéret szereti annak vékony, aki a vékonyat, annak kövér.
2020. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Hál' Istennek, itt mindenki az egészség mintapéldánya :) Nem is értem, miért mondják, hogy a magyarok egészségtelenek, mint a példa mutatja, nyilvánvalóan nem ez a helyzet. Erőtől kicsattan a magyarság!
2020. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%
#12: Főleg az itteni nők. Biztos azért pontoznak le mindenkit, mert egyetértenek, hogy az egészség fontos, és ők fittek! Ja nem.
2020. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha egy nőnek megfelel a párja akkor is ha 10 kilót hízik, visszafelé viszont nem ugyanezt kapja, az azért nem kellemes. Én sosem pontoztam le azt, aki azt írja, hogy ő maga is sportos mit kezdene egy kövér lánnyal, mert igaza van. De az ilyen pasik, akik itt rinyálnak hogy a csaja hízott 5 kilót, igaz, hogy sportol és egészségesen étkezik, de akkor is felháborító...meg hogy az oké, hogy rajta van 20 kiló felesleg, de a nőn ne legyen már.....azok gázok, pláne az ilyen üres fejű tahók akik gáz jelzőket használnak a túlsúlyos emberekre. Ezek nem építő és hasznos válaszok.

Én 65 kiló vagyok nem zabálok, viszont sportolok, tehát nem tartom magam kövérnek, de mégis bánt amikor valaki láttatlanban rávágja, hogy van rajtam 10-15 kiló felesleg. Mert voltam már annyival vékonyabb és úgy néztem ki mint aki most jött vissza Auswitcból.

2020. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

#13 Vagy azért, mert paraszt módon fejezitek ki magatokat.


Persze ha valaki azt mondja rátok, hogy lúzerek vagytok, akkor ugyanúgy besértődtök. Ennyi.

2020. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

#15: Jajj, ezt hagyjuk már. Teljesen normálisan írtam le mindig a válaszaim. Ha nőről írtam, megszórtak negatív értékeléssel. Ha másik kérdésnél, szinte szó szerint ugyanazt írtam le egy férfiről, akkor 80% legalább lett a hozzászólásom.

Nem azt pontozzátok le, aki paraszt, hanem akinek a kritikáját nem veszi be a sértődékeny gyomrotok. És nem attól lesz lúzer valaki, hogy arctalanul random odavágjátok mindenkinek, kit életetekben nem láttatok. Mintha nálatok ez valami mindent elsöprő érv lenne...

2020. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
#16 Én nem ezt tapasztalom.
2020. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#15: 16-osnak nagyon igaza van.


Valamint én az 5-ös kommentet írtam ezelőtt, akkor magyarázd már el, hogy mi a baj vele? Vagy megmutassam neked, hogy engem hányszor ghost-oltak már? A kövér nők legalább nem ghost-olnak. Gyakorlatilag rákényszerítitek az embert, hogy minél lejjebb adja az igényeit, aztán sírtok, hogy a férfiaknak lent vannak az igényeik... Hát b+... Vajon miért...


Lúzer az te vagy, mert máshoz se értesz, minthogy ezt ráaggaszd mindenkire.

2020. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17: Nem ezt tapasztalod? Miért, hol szoktál nézelődni, egy másik oldalon? Nem véletlenül emlegették már több kérdésnél is, hogy van egy női brigád, ami mindent lepontoz, amit férfiak írnak.

Te is ezt tapasztalnád, ha megakarnád nézni a dolgot. De, ha csak random lúzerezel, akkor mit várjunk? Ha ennyire előítéletes vagy, akkor azt sem veszed észre, ami nem kényelmes.


#18: Köszi!

2020. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
TOmbolnak a kövér nők a kommentekben...áldjátok az Internetet, hála neki ti is kaptok szalonmacsót tehenek.
2020. máj. 19. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!