Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A közösségi oldalakon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közösségi oldalakon meg társkeresőkön miért ugrálják körbe az elhízott nőket is?

Figyelt kérdés

Miért ennyire igénytelen sok férfi? Inkább ne legyen nőm, mint egy elhízott, egészségtelenül élő nő.


F/29


2020. máj. 18. 23:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Fogalmam sincs. Kicsit érdekes, hogy egy 120 kilós tonnadonna képei is tele vannak nyálazva, aki meg sportol és nem kövér, le sincs szarva.
2020. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Némely férfiak ennyire kétségbe vannak esve, valamint van néhány férfi, akinek valóban bejön ez az alkat.
2020. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészt a média ezt nyomja. Body positivity meg hasonló blődségek. Ha meg leírod, hogy ez hány fajta egészségügyi problémával jár és ezt akár alátámasztod személyes tapasztalattal, akkor te vagy a szemét.

Hát ez van, ettől még vékony nőkhöz vonzódom.

2020. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Jól írtad: Igen, ennyire igénytelen egy csomó pasi. Mondom ezt úgy, hogy nekem bejönnek a telt nők, de NEM az igénytelenek, akikre nyáladzanak.
2020. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Nincs más választásuk, a kicsit is jobban kinézők arra se méltatják őket, hogy visszaírjanak.
2020. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
Mik ezek a lepontozások? Az érintettek magukra ismertek vagy mi? :D
2020. máj. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Mert azoknak is van puncijuk...valahol.. :D
2020. máj. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Imádom, hogy mindenki végletekben gondolkozik (120 kg), bár ezen az oldalon már meg sem lep. :)


Az életben szerencsére mindenki lehet boldog, az nem a gyakori. Bár tény, hogy a legtöbb lány, ha kövérnek vallja magát, akkor arra gondol, hogy 65+ kg, nem arra, hogy 120.

2020. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Nos, én mostanában fontolgatom hogy feljelentkezem társkeresőre. Szétnéztem egy oldalon már kétszer is, de még nem regisztráltam, előbb felmértem a kínálatot.

Beírtam a koromnak megfelelő korcsoportot, férfit keresek és nézzük.

Nos, a legtöbb férfi egyetlen preferenciája ez: ne legyen elhízott. Semmi más. Hogy 145 centi vagyok-e vagy 180 az lényegtelen, csak vékony legyek.

Ez nem is lenne baj, de milyen férfiak ezek....a nagyja kész tragédia. Ő 170 centi 90 kiló és a képen is látszik, hogy nem az izomtól. De a nő max 60 kiló legyen. Nem gond ez, csak úgy elméláztam rajta. Hogy már a legutolsó, pohos, unalmas fickónak is karcsú nő kell, de ő nem tesz ezért semmit. És ez nem is fiatal korosztály 38-50.

2020. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
#9 Nőket se kell félteni. Én olyan 60 kiló vagyok, de mindenki akivel jártam vastagabb volt nálam, mert ő hiába nem karcsú, elvárja, hogy a párja (vagy leendő párja) az legyen. xDDDDDDDDDDDDDDDDD Persze az a legjobb, mikor csak arcfotó van fent neki, aztán randinál 10 kilóval több mint hittem. Bár szerencsére így se volt elhízott, inkább töltött pulyka, de na.
2020. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!