Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap első randi tervezése!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap első randi tervezése!?

Figyelt kérdés

Holnap el akarok hívni randi félére 1 lányt :)


Arra lennék kíváncsi hogy kinek mi volt az 1. randi menete, tehát úgy az egész érdekel ami az elejétől a végéig történhet:D Tehát Hova menjünk,mikről beszélgessünk stb.

Nem Konkrét dolgokat kérek, csak tippeket:)


2010. júl. 28. 22:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

sportra ötletek: bowling, billiárd, csocsó, utóbbi kettő megfizethető.

előtte vidd el egy fagyira, sétálgassatok valami szép helyen, pl folyópart, vagy valami, aztán mond, hogy szomjas lettél üljetek be valahova, itt pl jöhet a csocsó. csocsózás közben jókat lehet nevetni, és ez az egészre egy vidám külsőt húz. úgy fog rád emlékezni, mint akivel jól érezte magát.

csocsó után megint lehet sétálni, leülni egy parkba, nézni az idióta embereket, jól kibeszélni őket.


csak tippek, de gondold át.

2010. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nos már van Terv félém:D Először ugye én megyek hozzájuk, eggyüt elindulunk valamerre, pont van a városban 3-4nagyobb Park, van 1 NAgy terünk is Ott 1 HAtalmas szökőkút:) Szóval így kezdeném, hogy szökőkúthoz leülünk, beszélgetünk, kicsit Mivel mindi ott v an a fagyis, ezért ott tudunk fagyit is venni, menéztem milyen mozifilmeket játszanak, 1 viccesebb-komédiásabb filmre már neten néztem jegyeket, így már csak lekell ott beszélni hogy átvesszük:D

Akkor utána Nem messze van a Zala folyó(Zalaegerszeg) ott ami épp történik, most vagy leülünk pihizni, és beszélgetünk vagy sétálunk és beszélgetünk:) utána ez a szomjas leszek módszer:D ez nagyon tetszett:D ezért úgy gondoltam elmegyünk az onnan majdnem a legközelebbi ilyen helyre, hogy többet beszélgessünk stb... aztán ott valamit trendelünk

van ott csocsó Biliárd asztal:D az előtérben fagyit is lehet venni:D és mivel ez bőven meglessz 1 nagyobb idő:D így utána hazakísérem és vége a napnak :D Szerintetek jó terv?

2010. júl. 29. 09:27
 13/33 A kérdező kommentje:

Na meg a másik, elhívni hogyan kéne:D Mert Msn-en olyan snassz, nem az igazi, mert így nem látom hogy valóban mi a reakciója:S

Telefonra gondoltam, hogy felhívom, úgy hangján hallhatnám a hangján hogy mi a véleménye:D

2010. júl. 29. 09:40
 14/33 A kérdező kommentje:
Elhívtam :D Idézem:,,Persze szivesen elmegyek'' :D nah márcsak elne szúrjam a dolgot:D
2010. júl. 29. 11:42
 15/33 A kérdező kommentje:
nah kívánjatok sok szerencsét:D indulnom kell:D
2010. júl. 29. 13:47
 16/33 A kérdező kommentje:
megjöttem:D elkapott 1 kissebb zápor , pont emiatt lent tökéletes :D már eleve az is vicces volt hogy minél elöbb menedéket kellett keresni,a azon is nevettünk sokat, + még amiket közbe láttunk szóbval lehet Imádni fogom az ESŐT:D
2010. júl. 29. 17:09
 17/33 anonim ***** válasza:

nah, fasza vagy..:D

De akkor minek kellett okoskodnom annyit, ha úgyis elázni mentetek ??:D

2010. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
pedig szép napos idő volt az elején:D aztán a semmiből jött a vihar:D de legalább első randi után azt vettem észre hogy szivesen benne van még 1-2 ben:D
2010. júl. 29. 19:42
 19/33 A kérdező kommentje:

de még nem csináltam semmi olyat, a tanácsotok miatt :D

tehát nem nyomultam mindennel:D csak 1szer ő kezdeményezett 1 ölelést a közepe fele, az eső után pár pillanattal, hogy nem egyedül kell áznia:D meg a végén búcsúképp:D

2010. júl. 29. 19:45
 20/33 anonim ***** válasza:

na helyes, jólvan..D:

legkzelebb hova mentek?:D

2010. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!