Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap első randi tervezése!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap első randi tervezése!?

Figyelt kérdés

Holnap el akarok hívni randi félére 1 lányt :)


Arra lennék kíváncsi hogy kinek mi volt az 1. randi menete, tehát úgy az egész érdekel ami az elejétől a végéig történhet:D Tehát Hova menjünk,mikről beszélgessünk stb.

Nem Konkrét dolgokat kérek, csak tippeket:)


2010. júl. 28. 22:33
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
mert egyenlőre még meghívnom is kéne valahogyan:D ahhoz is jól jönne a tanács :)
2010. júl. 28. 22:34
 2/33 anonim ***** válasza:
9%

odamegyek kocsival, elmegyünk enni vmit, lekapom.

ha nagyon ribanc, akkor több is mehet, de akkor másnap nem hívom fel.


20F

2010. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
kocsira még 2 évet várnom kell:D és nem átlagos(az átlagost nem úgy értem hogy 13 évesen már nem szűz) Átlagos hogy 17 évesen még mindig megvan benn a tartás hogy még vár a tökéletesre:)
2010. júl. 28. 22:39
 4/33 anonim ***** válasza:
elsőn voltam már kávézóban, strandon, m.szigeten beszélgetni kell, de ne erőltesd. ha tetszel neki észre lehet venni.
2010. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
hát eddig már így baráti társaságba már voltunk eggyütt, én úgy vettem észre hogy tetszem neki, de én enyhén szólva bele vagyok zúgva:P
2010. júl. 28. 22:41
 6/33 anonim ***** válasza:

Szard le, nem ez a lényeg, arra figyelj, h több helyre is menjetek.

Vágod tök nem mind1, h hogyan emlékszik vissza..

"azzal a sráccal, beültünk egy xy helyre, beszélgettünk a semmiről..aztán hazamentünk"

vaagy.."Találkoztam ezzel a sráccal, beültünk kávézni/kólázni/sörözni..tököm tudja..utána elmentünk ide/oda enni valamit, sétáltunk egyet a parkban"

Érted remélem, h nem azt mondom, h vidd el inni, enni, utána sétálni..csak h nem teljesen mind1, h mennyire tartalmas, és h egy kicsit se legyen unalmas. Mellé ha jól vakersz, akkor végülis, sinen vagy. :D

2010. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
ez hasznos ;) máris van ötletem miként hogyan:D De még jöhetnek ötletek:)
2010. júl. 28. 22:47
 8/33 A kérdező kommentje:
eléggé szereti a Sportokat, szerintetek milyen elfoglaltságot lehetne kitalálni ennek fejében?:)
2010. júl. 28. 22:53
 9/33 anonim ***** válasza:

Méég mindíg én...ennek fejében, semmit.:D De e tény tudatában, vidd el bowlingozni, hátha szereti azt is. Közben lehet beszélgetni is, sőőt, gurításnál, még pucsít is, szval helyből tudod elemezni. :D

Vagy a haverjaiddal a grundon, ha nincs kapus, állítsd be :DD

2010. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

mi moziban voltunk először..:D nagyon ősrégi, de nem véletlenül..:D nem lehet elrontani..:D a stötétben alapból is köze kell hajolni hogy beszélni tudjatok, esetleg megfoghatod a kezét, átkarolhatod hátulról vagy ilyesmi...:D

ja mostlátom nem telejsen a kérdésedre válaszolok.:D

A menete az volt hogy találkoztunk a mozihoz közel valahol, és onnan sétáltunk be, ígymár alapból tudtunk beszélgetni (iylet sehol ne tegyél fel, hogy miről..:D nyilván nem fogjuk tudni, ha nincs nagygáz jönni fog magától..).

amúgy engem nem kapott le első randin, de nem is hagytam volna.. ha nem p*csa a csaj, vagy nincs már most halálosan belédesve, akkor ne próbáld meg lekapni, mert az nyomulásnak tűnne..

na hajrá, majd mesélj mivolt;)

17/L

2010. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!