Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazudjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudjak?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van az osztályban egy fiú és nagyon bejön nekem, és én is neki. Már felhozta, hogy szívesen elmenne velem valahova, de a szüleim iszonyúan szigoruak és biztosan nem engednének el... Szerintetek menjek el mégis és hazudjak hogy máshova megyek másvalakivel? 13/L
2010. júl. 27. 18:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem estére!!! (13/L!!!!!!!!!)

és csak sztem vagy mozira gondolt, vagy csak séta+fagyi...

2010. júl. 27. 19:04
 12/21 anonim ***** válasza:
deeh moleszterál xD
2010. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Legtöbben úgyis azt mondják hogy ne hazudj, de ha eltudod titkolni akkor hazudj nyugodtan, nem lesz semmi gond egy délutáni programtól.
2010. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Holdtündér ***** válasza:

Szerintem tedd oda magad otthon mindenhez: segíts nekik amiben tudsz. Ettől talán megenyhülnek és elengednek....(?)

A hazugságot nem tartom valami jó ötletnek.

2010. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok. Járok egy velem 1 idős fiúval. Elejében hazudtam anyámnak,apámnak hogy a barátnőmhöz megyek,de nembirtam tovább és elmondtam anyámnak az igazat hogy hova megek. Azóta nem nagyon bizik bennem. Mindig megkérdi hogy tényleg a barátnődhöz mész? Amikor tényleg odamegyek. Sajnálatos módon most 2en hazdunk szegény apámnak,én és anyám. Mert sajnos apámat régiesen tanitották,még a barátnőimhez se enged nagyon. Nemhogy a fiúmhoz elengedne. Pedig csak 1 délutánról lenne szó. 4-5 óra. :((((
2010. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
előzö vagyok: *megyek *hazudunk
2010. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ne hazudj. A szülők gyakran azért kérdik meg, hogy hova mész, mert féltenek. És nem ok nélkül. Nem a sráctól, és nem bizalmatlanság, de gondolj bele - bármi történhet veled a nagyvilágban. És pláne ... annyi ilyen hírt hall az ember. Elrabolták, megerőszakolták, megölték, szatírral találkoztak, stb. Legalább azt tudják a szüleid, hogy ha hallják a hírekben, hogy a bankba betörtek, akkor kezdjenek-e el aggódni, mert pl. a fagyizó pont mellette van, vagy se. Banálisnak tűnhet, amig nem veled történik meg. Van egy könyv, én ajánlanám minden kislány figyelmébe: Komfortos mennyország

Én úgy tudom, hogy igaz történet. A kiscsaj jön haza az iskolából késő délután és leszólítja egy ismerős, meghívja egy kólára. A csaj még el is mereng rajta, hogy udvariatlan lesz és otthagyja, mert édesanyja várja haza és biztos aggódik. De győz a kiváncsiság, ugyanis a pasi valami titkos helyet akar neki mutatni (mondom: ismeri a csaj, ezért nem is fog gyanút). Aztán a pasi egy föld alatti általa készített bunkerban megerőszakolja és megöli. Majdnem hánytam, olyan szemléletesen írja le az író. A könyv további része arról szól, hogy hogyan dolgozza fel a család és a csaj környezete.. közben állandóan derülnek ki új részletek az esetről. Szerintem alapmű a tizenéveseknek, nagyon tanulságos!

2010. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2010. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
13 évesen szerintem még korai a csávózás neked. várj vele addig, amíg a két kis pukliból a melleden nem nő ki két nagy görögdinnye, na aztán már mehetsz a csávókkal akárhova.
2010. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

15:51+15:54

sry de nem fogom elolvasni azt a könyvet azér a pénzér inkább veszek mást


20:10

életedben nem láttál szal jobb ha nem is írsz ilyen marhaságokat nekem. am tegnap lettem 14 de mindenki 16nak néz és nem a smink miatt. plíz a többi marhaságod tartsd meg magadnak

2010. aug. 2. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!