Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazudjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudjak?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van az osztályban egy fiú és nagyon bejön nekem, és én is neki. Már felhozta, hogy szívesen elmenne velem valahova, de a szüleim iszonyúan szigoruak és biztosan nem engednének el... Szerintetek menjek el mégis és hazudjak hogy máshova megyek másvalakivel? 13/L
2010. júl. 27. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is hazudtam mindig, mert nem engedtek el,de végül mindig megbékéltek! Még fesztiválozni elszöktem 13-14 évesen, és a végén anyám csak annyit kérdezett, hogy legalább jól éreztem-e magam.
2010. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez úgyis kiderülne, a szülőknek valami lokátoruk van ehhez. Mondd meg nekik, hogy találkozni szeretnél valakivel. Nem hiszem, hogy életed hátralévő részében a sarokban, kukoricán kellene emiatt térdelned.
2010. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Hívd fel a gyermekvédelmiseket h a szüleid molesztálnak és akkor már engedélyt sem kell kérned tőlük
2010. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez lenne a helyes.
2010. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
south parkból vette...xD
2010. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is lógtam sokat 13 évesen, de nem érte meg amit a hazugságaim után kaptam... És meg is értem a szüleimet. Azt se tudták, hol járok, kikkel vagyok. Szerintem ne hazudj. Hátha elenged Anyukád mégis. Vagy olyan rossz arc ez a fiú, hogy mással elengedne de vele nem?!
2010. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

18:54

de akkor már "moleszterál", nem?! :-))

2010. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De a szüleim isznyúúúúan szigorúak: pl. 2 héttel ezelőtt EGY NAPIG nem pakoltam/vasaltam/stb... semmit, csak olvastam, filmet néztem, sportoltam és este anya totál kiborult hogy ő annyit dolgozik (ami sajnos igaz) és én semmit ahozképest és azóta nem mos rám, szóval a rohadt mosógépet meg kellett tanulnom használni és 2 hét alatt tönkretettem a 2 kedvenc ruhámat.
2010. júl. 27. 18:58
 9/21 anonim ***** válasza:

semmiképpen se hazudj, mert úgyis kiderül, és azzal csak rosszabb lesz a helyzet.

Én azt javaslom, hogy mond meg a szüleidnek, hogy szeretnél találkozni vele elmenni valahová. Ha esetleg nem engednek el, akkor azt kérdezd meg, hogy a fiú mehet-e hozzátok mondjuk megnézni egy filmet...

2010. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mond hogy a baratnodhoz mesz. S bex meg abaratnoddel is h ne tunjon fel, h nem tud a dologrol. Nem a vilag vege. Egy delutan nem? nem esterol van szo..nem ? ismeros az ilyen szulo.Mondjuk az enyemek engedekenyek voltak, ezert nem voltem erre kenyszerulve, s az lett a vege , h nem nagyon bujok ki a hazbol, a bnom kinek ilyen szulai voltak , mikor megengedtek hogy menjen , alig volt othon....Szal menj;)
2010. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!