Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gazdag és ismert férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag és ismert férfiaknak a fiatal barátnőt miért "nézik el"?

Figyelt kérdés

Pl. Hajdú Péter barátnője 20 évvel fiatalabb, ahogy mondani szokták "a lánya lehetne"


[link]


Ha egy átlag férfi ugyanezt megpróbálja azonnal megy a "hát komoly gondok vannak nála ha lánya korabeli nőt keres", meg "pedofil vén kecske" stb.


Gazdag és ismert férfiaknál viszont elnéző sőt támogató a társadalom: "Ez a férfi már komoly és stabil egzisztenciájú, egy nőnek biztonság kell ezért van vele stb."



2020. ápr. 9. 21:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
12%

"Kérdező, hát nem tudom, én se gazdag se ismert nem vagyok, a párom 16 évvel fiatalabb, és mégse kapott egyikünk se semmiféle "ívet" soha...


Ez valószínüleg azért van, mert egyikünk sem tart kapcsolatot idiótákkal, akik a más kapcsolatába beleszólásra élveznek..."


Akkor minek vagy itt az ilyen kérdéseknél? Húzz már el innen. Mi van mégis mással fetreng a zasszony?

Ha annyira boldog lennél, értenéd miért szélsőség vagytok, és nem ezt reklámoznád. De nem vagy boldog, mert a nőd másról álmodozik.

2020. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
#21, pont ugyanannyi jogom van a saját tapasztalataimat megosztani, a saját nézeteimet népszerűsíteni, mint neked... mellesleg nagyon nem szeretném, ha Magyarországon is az amcsi gondolkodás és értékrend nyernek teret...
2020. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!