Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mai tinilányok és fiatal nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai tinilányok és fiatal nők? Ha a keménynek ismert barátotok tolószékben éli le hátralévő életét valami baleset kapcsán elhagyjátok?

Figyelt kérdés
Azt is tudva ezért keresőképtelenné válik.
2013. júl. 27. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha szerelem volt előtte mintkét részről, akkor vele maradnék. Ezt abból viszonyítom, hogy egyszer voltam szerelmes, tönkrement a dolog, de bármit megadtam volna, hogy újra együtt lehessünk. Egy szék nem lett volna akadály. Pesten sok vidám tolószékest látok, aki akarja meg tudja oldani még a pénzkeresést is.


Viszont olyannal, akivel nem volt előtte igazán komoly szerelem, csak kedveltem, megszoktam, vonzott stb. azzal sajna nem maradnék együtt ilyen esetben.


Harmadik eset: ha én sérülnék le én nem várnám el, hogy maradjanak mellettem. Ez egy nagyon komoly döntés és megérteném, ha sajnos elhagy az aktuális.


23l

2013. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én a párom mellett maradnék, nagyon szeretem!
2013. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így hiába kérdezed,mert ahhoz benne kell lenni,át kell élni.Most úgyis minden válaszoló azt mondja ,hogy persze hogy vele maradna...Egyébként 99% elhagyná,ha nem is azonnal de amikor hosszabb távon szembesülne a valósággal akkor igen.Nem a keresőképtelenség a fő ok,mert nyugdíjat kaphatna,hanem szégyellné a barátját,aztán pl.egy gerincsérültnél az impotencia,vagy a vizelet és széklettartási problémák betennék a kaput.
2013. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt írják most, hogy vele maradnának, de előbb-utóbb mindegyik elhagyná. Egész életében ápolásra szorul, nem csinálhatnak közös programokat és szexelni sem igazán lehet vele. Ezt hosszú távon egyetlen nő sem bírná. Főleg, amikor éppen elmegy valahová és egy egészséges, jóképű fickó elkezd neki udvarolni. Nem sokáig bírná egyik sem.
2013. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es!


Nem minden tolószékes teljesen magatehetetlen és nem tud magáról. Attól, hogy sérül mondjuk a lába és béna lesz még megoldható a szex és a dolog érzelmi, mentális része is.

2013. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Egyrészt,mert szeretem és ha szeretem,nem tudnám soha elengedni. Attól ő még ugyanaz a fiú,akibe anno belezúgtam teljesen,akivel annyira jól elvoltunk,aki még mindig ugyanazt érzi,mint előtte.. Fordított helyzetben is ezt várnánk,nem? Hogy olyan miatt,amiről nem tehetünk és ami már önmagában is elég nagy "átok",ne legyen vége a kapcsolatnak... Elég szívtelennek és anyagiasnak kell lenni egy ilyen döntéshez,már bocs.:) A pasikat eddig se azzal a szándékkal hajkurásztam,hogy ő keressen rám akármennyit is. "Nagy lány" vagyok,meg tudom keresni a saját szakmámmal is azt az összeget,amennyire szükségem van(és még maradna is),nem azért tanultam,hogy eltartsanak.

Másrészt,halt már meg szerelmem,és visszagondolva hálát adtam volna mindennek és mindenkinek,ha tolószékben is,de velem lehetne.

2013. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os, balesetben vagy betegségben halt meg, ha szabad megkérdeznem?
2013. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Balesetben sérült meg nagyon,de utána még két hónapig reménykedtünk,hogy felépül..

2013. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ivilicious ***** válasza:
hááát...keresőképtelen,ez még nem is gáz...de se szex...se gyerekek....igazából,ha szerlemes lennék vele maradnék,de nem bírnám sokáig.
2013. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Férfiként azt mondom, hogy ha házastársként nem esküdtek egymásnak örök hűséget, csupán kapcsolatban éltek, akkor ilyenkor a nő a megváltozott körülmények miatt lelkiismeret furdalás nélkül hagyja ott a férfit.


Ha házasok, akkor szerintem a férfi feladata, hogy meggyőzze feleségét arról, hogy váljanak el, mert nem várhatja el azt hogy egész életét rá áldozza. Barátként esetleg később is tarthatják a kapcsolatot.


Más szitu az, ha pl. egy 70 év körüli férj kényszerül tolószékbe, úgy hogy előtte 45 évet mondjuk feleségével boldogan leéltek, ekkor már elvárható a feleségtől hogy élete hátralevő részében férjét gondozza.


36F

2013. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!