Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 35-40 éves nő szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35-40 éves nő szeretik a fiatal fiúkat?

Figyelt kérdés

nem 16 évesekre gondolok, inkább 22-25 éves fiúkra

a fiatal srácok buknak az idősebb nőkre, fordítva is így van? :)


2013. júl. 17. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerencsére igen
2013. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább csak képzeletben. És azt is csak akkor, ha egy nagyon szimpatikus kölyökről van szó. De csak annyi nálam a gondolat, hogy bárcsak én is húsz éves lennék és így találkoznánk. Vagy bárcsak egy ilyen pasival találkoztam volna húsz évesen, nem azzal az idióta Gézával, akivel időpazarlás volt minden egyes perc...

Bele nem mennék semmibe nyilván.

Mondjuk én csak 34 vagyok.

2013. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem panaszkodhatom, Párom 25é, én 35/N, jól megvagyunk másfél éve. Bár 20-on évesként mind két korosztályt vonzottam, fiatalt, idősebbet.
2013. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

azért 25 évesen már a pasik többsége elég érett egy 10 évvel idősebb nőhöz

2013. júl. 17. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Írhatna nekem egy idősebb nő :) 27f
2013. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Igen, a legutóbbi munkahelyén megkérdezte a főnöke, h - hány éves a bnőd? Ő megmondta, s erre az volt a reakció, h - biztos megfogtad valamivel s mosolyogtak!


Érdekes volt az is 20-s éveim vége felé, 2ő jóval idősebb férfi is bepróbálkozott..

2013. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen :)
2013. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15 éves vagyok várom leveleket.
2018. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!