Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi elveszíti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elveszíti az érdeklődését egy nő iránt, vissza lehet azt hozni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat beszélgettünk, sokat is találkoztunk (bár főleg a munkahelyen rohangáltunk egymás után), szerintem kezdett is belem zúgni, sokat mesélt rólam a családjának, a barátainak, állandóan irt, nagyon sűrűn járkált hozzam a munkahelyemen, folyamatosan megosztotta velem merre van, mit csinál, viszont a 3. Együtt töltött este után lefekudtunk egymassal, nem bírtuk tovább, Azóta volt meg nálam meg találkoztunk is máshol, viszont lassan 2 hete azért érzem, mintha már nem erdekelnem.

Történtek rossz dolgok az életében, szerintem nemileg depressziós is, megkértem, hogy ha már nem erdeklem, zárjuk le, nem akarta, csak arra kert, hogy adjak neki időt, és ne haragudjak amiért most ilyen, és rosszul érzi magát, amiért nem foglalkozik velem annyit.

100% hogy nem másik csaj van a dologban. (Nem nyomoztam utána, csak a barátjának volt egy elszólása, amiből ezt tudom)


2020. ápr. 9. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akar szexelni, az leállít és nem megy bele, tartja magát a megbeszéltekhez. Megdugott. Valószínűleg szar voltál az ágyban és nem akar többet tőled.
2020. ápr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Végülis ahhoz, hogy visszaszerezd az érdeklōdést, ahhoz kellene tudni, hogy mi volt a kiváltó ok. A leírásodod alapján egyértelmūen a szex után múlt el az érdeklōdés, tehát egyet tudok érteni az elözō válaszolókkal....
2020. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz folytatás, ne éld bele magad.
2020. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sajnos rosszabb történt, mint egyszerű “meguntalak”

Megint racsuszott a drogra, ezért volt a sok halasztgatás :(

Pedig már olyan szépen bírta :(

Most tört össze a szívem igazán.

2020. ápr. 10. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!