Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy oda merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy oda merjek menni a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Sose volt még barátnőm, nem is csókolóztam még. 18 éves vagyok. Már eléggé unom igazság szerint. De a baj az, hogy egy kis "vakarcs" vagyok, nem vagyok magas, 173 centi vagyok és hatvan kiló, és bárkihez oda akarok menni, mindig megelőz egy ifjú Antonio Banderas, aki mindig magasabb nálam, mindig izmosabb nálam. Vagy, ha én megyek oda először, akkor se kellek senkinek. Nem vesznek egyszerűen komolyan, mert kb két évet letagadhatnék. Ráadásul, ha valakihez nyíltan odamegyek, még hülyén is érzem magam. Mert annyira lerí rólam, hogy nem vagyok ilyen típus, kb valami olyantól félek, hogy valaki odaszól, hogy "nem így kell csajozni!". Most ha jön az, hogy éretlen vagyok, meg hogy várjak még éveket, az illetőnek üzenem, hogy kapja be, attól hogy ilyen vagyok, nekem is vannak vágyaim meg igényeim. Nem értem, nekem miért nincs jogom hozzá.
2010. júl. 24. 11:09
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

01:24!! Igazad van bazz!!! De az a baj hogy nem mindenki olyan nagy mókamester mint te!!! Én és a kérdező nem az, ez a baj!!


20/F

2010. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

egyél előtte csokit! :D


am életem első barátjával úgy ismerkedtem meg hogy rámköszönt a suliban, és egy hónapig kb csak köszöngettünk egymásnak:D szal sok önbizalom kell... mielőtt elhívtam vhova akkor mindig ettem egy kis csokit, és sokkal bátrabban hívtam fel! ajánlom! sok sikert!

egy lány

2010. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"Most ha jön az, hogy éretlen vagyok, meg hogy várjak még éveket, az illetőnek üzenem, hogy kapja be, attól hogy ilyen vagyok, nekem is vannak vágyaim meg igényeim. Nem értem, nekem miért nincs jogom hozzá."

Jogod mégis mihez? Egy másik emberről beszélsz cseszdmeg. Nem fognak neked "kiutalni" senkit merthogy az szerinted ennyi idősen már "jár". Kicsit több tisztelettel közeledj a nőkhöz például. Ha meg fiatalabbnak nézel ki a korodnál, akkor úgy is fognak kezelni, pont, ez ilyen egyszerű, ha telesírod vele a netet ha nem...

Amúgy meg ne kapkodj, és ne lássák rajtad hogy görcsösen akarsz barátnőt, igazából mindegy kit csak végre valaki legyen... szerinted ez kinek fog bejönni? Úgy senki nem lesz a barátnőd hogy látja hogy nem is ő kell neked, bárki jó lett volna, csak épp ő került a szórásba...

2010. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Van egy jó alternatíva:


Ha már minden veszett keressél prostikat. Őket nemérdekli hogy nézel ki. Fizetsz nekik, csettintesz egyet, és ők ugranak. :)


Ne pazarold az életet.

2010. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

"Jogod mégis mihez? Egy másik emberről beszélsz cseszdmeg. Nem fognak neked "kiutalni" senkit merthogy az szerinted ennyi idősen már "jár". Kicsit több tisztelettel közeledj a nőkhöz például. Ha meg fiatalabbnak nézel ki a korodnál, akkor úgy is fognak kezelni, pont, ez ilyen egyszerű, ha telesírod vele a netet ha nem...

Akkor KAPD BE B/ZDMEG. Szóval aki későn érő, az ássa el magát, a világ csak a fiatal tenyészcsődörökből kér, akik már 10 évesen lób*szó állatok ugye?! Könnyen beszél az, akinek nincs problémája. Én is nagyon tudnám osztani az észt.


Amúgy meg ne kapkodj, és ne lássák rajtad hogy görcsösen akarsz barátnőt, igazából mindegy kit csak végre valaki legyen... szerinted ez kinek fog bejönni? Úgy senki nem lesz a barátnőd hogy látja hogy nem is ő kell neked, bárki jó lett volna, csak épp ő került a szórásba...

"


Ez nem igaz. Sok lány tetszik. És merem állítani, vagyok olyan normális, és udvarias, mint akármelyik normális fiú, akár hiszed akár nem. Nem járok el se inni, se zülleni. Nem az én stílusom. Nem csinálok semmi hülyeséget.

2010. aug. 8. 20:35
 46/46 Kerdesemvan ***** válasza:

Én már csak azt nem értem,hogy miért vitatkozol azokkal akik tanácsot adnak neked vagy hozzátesznek valamit ahoz ,hogy esetleg segítsenek eligazodni.

Mindenkinek a véleményét osztod és szorzod.

Akkor ha ilyen okos vagy és érett nemtudom miért nem oldod meg magad.

2010. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!