Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy oda merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy oda merjek menni a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Sose volt még barátnőm, nem is csókolóztam még. 18 éves vagyok. Már eléggé unom igazság szerint. De a baj az, hogy egy kis "vakarcs" vagyok, nem vagyok magas, 173 centi vagyok és hatvan kiló, és bárkihez oda akarok menni, mindig megelőz egy ifjú Antonio Banderas, aki mindig magasabb nálam, mindig izmosabb nálam. Vagy, ha én megyek oda először, akkor se kellek senkinek. Nem vesznek egyszerűen komolyan, mert kb két évet letagadhatnék. Ráadásul, ha valakihez nyíltan odamegyek, még hülyén is érzem magam. Mert annyira lerí rólam, hogy nem vagyok ilyen típus, kb valami olyantól félek, hogy valaki odaszól, hogy "nem így kell csajozni!". Most ha jön az, hogy éretlen vagyok, meg hogy várjak még éveket, az illetőnek üzenem, hogy kapja be, attól hogy ilyen vagyok, nekem is vannak vágyaim meg igényeim. Nem értem, nekem miért nincs jogom hozzá.
2010. júl. 24. 11:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
69%

teljes onbizalomhiany a diagnozis. nincs mit tenni...

de vegso esetben nezhetsz videokat a neten egy un. Gy. Ferencrol: "Gyerunk! Csinaljuk meg! Lenduletben vagyunk!" vagy egy O. Viktor nevu ember videoit "Most nem szabad meghatralni!"

ha ezeket a szavakat mondogatod magadban, sikerulhet onbizalmat ebresztened magadban.

2010. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
próbálkozz fiatalabb lányoknál(15-16) nekik lehet bejössz
2010. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is a fiatalabb lányok lesznek nálad a nyerők. A 14-16 úgy is oda van a korosztályodért.
2010. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az, hogy az idő nem fogja megoldani ezt a problémát. Én erre csak 20 évesen jöttem rá.
2010. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
14 az már túl fiatal hozzá...
2010. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Beviz Elek ***** válasza:

Egyszerű! Ne érdekeljen más véleménye. Ne úgy menj oda a lányokhoz, hogy be vagy fosva, hanem úgy hogy nem érdekel a reakciójuk. A lényeg azon van, hogy ne stresszelj. Odamész, beszélgetsz velük, majd eljössz. Nem kell rájuk eröltetni semmit. Ha elhajtanak akkor mivan? Egyszerű matek az egész. Ha 0.1% az esélyed, akkor 1000 csajból 1-nek bejössz. Az sem gond, ha a csaj várja a folytatást, de te elköszönsz és elmész.


Szemezel vele, odamész, BEMUTATKOZOL, kicsit beszélgetsz vele (esetleg elmondhatod, hogy jól néz ki), szépen elköszönsz tőle és otthagyod. Ha a barátnőivel van, akkor szépen kibeszélnek és ha a barátnőinek is bejöttél, akkor úgyis rábeszélik a csajt a folytatásra. Mivel bemutatkoztál és a beszélgetés során kiderült, ogy hol laksz, ezért megkeresnek myvipen, ha bejössz valamelyiknek.

20/f

2010. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
vegyél új cuccokat új illatokat csináld meg máshogy a hajad... ha van jogsid vezess sokat és őrülten (ezt persze csak óvatosan nehogy bajod essen, vagy másnak)... a lényeg hogy soha ne tünj kiszámíthatónak
2010. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Nálad kicsit fiatalabb lányoknál próbálkozz, kb. 16 éveseknél. (Csak mert írtad, hogy kicsit fiatalabbnak nézel ki, és ezért talán nem vesznek komolyan.)


Csak kicsit írtál a külsődről, de ebből úgy érzem, saját magad szerint nem nézel ki nagyon jól. Ez nem lehet ám akadály hosszú távon. Nem csak a szupermodell kinézetű pasiknak és nőknek van párja. Olyan lányhoz próbálj odamenni, aki kb. hasonlóan vonzó, mint te. Így kevesebb esélye lesz az elutasításnak.


Meg ne úgy próbáld meg felfogni, mint egy vizsgát, hogy ha elutasítanak, akkor az azzaél egyenlő, hogy megbuktál. Ha valaki elutasít, akkor se dől össze a világ. Biztos lesz, aki nem fog.

2010. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

1. módszer: Menj discoszerűségbe, próbálj részeg csajokra nyomulni. De ha te is iszol, könnyebb lesz. Mondjuk ez nem oldja meg a problémát, de kezdetnek nem rossz.

2. 14-15 éves lányok. Ismerek olyat, aki alapból elég szerencsétlen, kocka és nem is néz ki túl jól, mégis jó sok 14 éves csajt tudott behálózni. Kicsit szedett magára önbizalmat és sikerült.

3. A nehéz út. Szépen lassan, talán egy új környezetben (pl.: egyetem) kerülj közel valakihez. Eleinte beszélgessetek valami semleges témáról, közös program, aztán valami csak össze jön.

Egyébként nem kell sietni. Ha türelmes vagy, de nem tétlen, akkor összejöhet a dolog.

2010. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
14-15 éves csajok nem érdekelnek, mert éretlenek. Egyébként a korombeliek közül is sok az. Max 16 éveshez mennék oda, de azok is éretlenek általában. 14 évest nem nagyon bírok elképzelni.
2010. júl. 24. 11:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!